Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami a slnečnými dnami, ktoré sa sústredia hlavne v oblasti Karibiku. Medzi najobľúbenejšie miesta pre návštevníkov patrí plážové letovisko Playa Grande, ktoré ponúka krásne výhľady na Atlantický oceán a zároveň má na dosah ruky jeden z najlepších golfových ihrísk v krajine - Playa Grande Golf Course.

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú počasie na Playa Grande Golf Course, je tropické podnebie Dominikánskej republiky. Celoročne tu teploty dosahujú okolo 30 °C, pričom vysoká vlhkosť môže dostať teplotu až na 40 °C. V lete sa tu často vyskytujú búrky a hurikány, ktoré môžu ovplyvniť hracie podmienky na ihrisku.

Aj napriek horúcim letným mesiacom je však Playa Grande Golf Course otvorené pre návštevníkov po celý rok. V období jari a jesene môžete očakávať menej dažďov, čo umožňuje hráčom hrať výborne podmienky načierno.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý svetovo uznávaným architektom Robertom Trentom Jonesom, ktorý vytvoril unikátnu kombináciu náročných horských jamiek a relatívne plochých jamiek pozdĺž oceánskeho pobrežia. Na ihrisku nájdete množstvo palmových stromov, zálivy a úseky oceánu, ktoré spolu vytvárajú krásne scenérie. Celková plocha ihriska má 330 akrov, čo znamená, že máte dosť miesta na to, aby ste si užili relaxáciu a golf v tichom a príjemnom prostredí.

Golfoví hráči na Playa Grande Golf Course môžu očakávať výborné služby, vrátane kvalitného vybavenia, najnovších golfových vozidiel a širokého výberu stravovania v klubovne pred alebo po hre.

Celkovo možno povedať, že počasie na Playa Grande Golf Course, ako aj jeho samotné ihrisko, sú dokonalým miestom pre spoločné golfové dobrodružstvá s priateľmi, rodinou alebo sami so sebou. Slnecno, krasny výhľad a príjemne prostredie robia z tejto oblasti karibikského raja pre milovníkov golfu jedno z najlepších miest, ktoré určite stoja za návštevu!


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte dokonalú kombináciu luxusu, krásnych pláží a špičkového golfového zážitku, Dominikánska republika a Playa Grande Golf Course by mali byť vašou prvou voľbou. Tento nádherný ostrovný štát v Karibiku je známy svojimi pohľadnými plážami, azúrovými vodami a dobrým počasím počas celého roka. A Playa Grande Golf Course je jedným z najprestížnejších golfových ihrísk v regióne.

Nachádza sa na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v blízkosti mesta Río San Juan. Golfisti majú tu privilegovanú možnosť hrať na ihrisku navrhnutom svetoznámym dizajnérom Robertom Trentom Jonesom. Toto okázalé ihrisko zahŕňa 18 jamiek, pozdĺž krásneho pobrežia Karibskej oblasti. Jeho náročný a scenický layout vytvára zážitok, ktorý je hodný najnáročnejších golfových hráčov.

Playa Grande Golf Course je známy svojou unikátnou krajinou, ktorá zahŕňa vysoké útesy, skalné formácie a bujnú tropickú vegetáciu. Hráči sú vítaní vyzvať svoje zručnosti na rôznych úrovniach obtiažnosti, pričom majú možnosť obdivovať úchvatné scenérie, ktoré sa otvárajú pred nimi. Keďže sa nachádza na pobreží, golfisti si môžu vychutnať nádherný pohľad na Karibské more a jeho tyrkysovú farbu.

Okrem toho, že je Playa Grande Golf Course jedným z najkrajších golfových ihrísk, má tiež vynikajúce zázemie a služby. Klub má moderne vybavený tréningový areál, ktorý golfistom poskytuje možnosť zdokonaliť svoje zručnosti a techniky. Profesionálny personál je pripravený pomôcť vám s akýmkoľvek hľadaním a potešením, ktoré by ste mohli potrebovať.

Ak si predsa len vyberiete Dominikánsku republiku a Playa Grande Golf Course, môžete si byť istí, že sa vám ponúkne jedinečný zážitok. Tu budete môcť objaviť krásy Karibiku, zahrať si na jednom z najlepších golfových ihrísk a oddýchnuť si na krásnych plážach. Pred tým, ako sa vyberiete na cestu, nesmiete zabudnúť rezervovať si letenky a ubytovanie, aby ste mohli čo najskôr začať objavovať tento rajský kúsok zeme.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course: Váš dokonalý prázdnikový cieľ v Dominikánskej republike

Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a gurmánskou kuchyňou. Ak ste milovníkom golfového športu, rádi by ste spoznali túto karibskú krajinu a zároveň vychutnali hru na nádhernom golfovom ihrisku, Playa Grande Golf Course je ideálnou voľbou pre vás.

Playa Grande Golf Course sa nachádza v meste Río San Juan na severnej časti Dominikánskej republiky. Toto golfové ihrisko bolo navrhnuté a postavené svetoznámym architektom Robertom Trentom Jonesom. Jones je považovaný za jedného z najlepších golfových dizajnérov na svete a jeho diela si získali rešpekt a obdiv medzi golfistami na celom svete.

Toto 18-jamkové ihrisko sa rozkladá na rozlohe vyše 4 800 metrov a ponúka jedinečný zážitok pri hraní golfa. Počas hry môžete obdivovať nádherné panoramatické výhľady na Karibské more, tisíce palmových stromov a úchvatné pláže.

Playa Grande Golf Course je známe svojou technickou náročnosťou a jedinečnými prírodnými prekážkami. Pri hre musíte čeliť korálovým útesom, úzkym fairwayom a náročným bunkrom. Preto je táto trasa tým správnym miestom pre pokročilých hráčov, ktorí hľadajú výzvu a zábavu.

Jednou z najznámejších častí Playa Grande Golf Course je jej 10. jamka, ktorú architekt nazval "The Devil's Elbow" (Lakťový oblúk diabla). Táto jamka je vytvorená medzi dvoma útesmi a vyzýva hráčov, aby presne zamierili a vyhnuli sa vodnej prekážke. Je to naozaj adrenalínový zážitok, o ktorý sa podelíte s priateľmi a rodinou.

Okrem samotného hrania golfa si môžete vychutnať aj širokú škálu doplnkových služieb a aktivít v Playa Grande Golf Course. Areál ponúka luksusné klubové vybavenie, kvalitné reštaurácie, wellness centrum a obchody. Môžete sa osviežiť v bazéne, relaxovať na pláži alebo si objednať lahodný koktail v bare. Pre tých, ktorí nie sú golfoví nadšenci, je k dispozícii miestna ponuka vodných športov, výlety do okolitých prírodných rezervácií a možnosť obdivovať bohatú faunu a flóru.

Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku v dominikánskej republike a zároveň si zahrať golf, Playa Grande Golf Course je ideálnou voľbou pre vás. Toto jedinečné ihrisko ponúka nezabudnuteľný zážitok pri hre súčasne s úžasnou krajinou a komfortnými zariadeniami. Nech už ste golfista s dlhoročnými skúsenosťami alebo nováčik, Playa Grande Golf Course vás očarí svojou krásou a výzvou.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Otázka: Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course sa nachádza na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan.

Otázka: Ako dlho trvá hra na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Hra na Playa Grande Golf Course zvyčajne trvá približne 4 až 5 hodín, v závislosti od veľkosti skupiny a zručnosti hráčov.

Otázka: Ako sa dostať na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course je zvyčajne prístupné autom z okolitých miest, ako sú Puerto Plata alebo Sosúa. Tiež môže byť možné zabezpečiť dopravu cez svoj rezort alebo cez miestne taxikárske služby.

Otázka: Ako si môžem zarezervovať tee time na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Tee time na Playa Grande Golf Course si môžete zarezervovať cez oficiálnu webovú stránku golfového ihriska alebo cez cestovné kancelárie a rezorty, ktoré ponúkajú golf ako súčasť ich služieb.

Otázka: Aké sú poplatky za hru na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Poplatky za hru na Playa Grande Golf Course sa líšia v závislosti od ročného obdobia a od typu hry. Zvyčajne sa pohybujú medzi 150 až 250 dolármi za osobu.

Otázka: Je Playa Grande Golf Course vhodné pre začiatočníkov?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course je náročný golfový príkaz, a preto sa neodporúča pre začiatočníkov. Je to skôr pre skúsených hráčov a golfových nadšencov, ktorí hľadajú výzvu a krásne prostredie.

Otázka: Aké sú otváracie hodiny Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course zvyčajne otvára o 7:00 hod ráno a zatvára sa po západe slnka, čo môže byť medzi 18:00 a 19:00 hod. Avšak, otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislosti od počasia a počtu hráčov.


Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, tyrkysovými vodami a luxusnými letoviskami. Jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku v tejto krajine je Playa Grande, ktorá je domovom nádherného golfového ihriska - Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course, nachádzajúci sa pri pobreží severnej časti Dominikánskej republiky, je jedným z najlepších golfových ihrísk v Karibiku. Navrhol ho legendárny profesionálny golfista Robert Trent Jones Sr. a hlavne kvôli svojej kráse a obtiažnosti je považovaný za jedno z jeho najlepších diel.

Toto ihrisko sa rozprestiera na ploche 220 hektárov, pričom väčšina z nej je obklopená Atlantickým oceánom. Hraničiace súkromnou rezerváciou Playa Grande, golfoví hráči môžu zažiť úchvatný výhľad na hory a oceán, čo tvorí perfektnú scenériu pre hru.

Playa Grande Golf Course je známy svojim náročným dizajnom, ktorý využíva prirodzený terén regiónu. Robert Trent Jones Sr. ho navrhol tak, aby optimalizoval krásu prírodného prostredia a skĺbil ju s náročnými golfovými jamkami. Hráči tu nájdu skalky, vodné prekážky a strmé jazierka, ktoré sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj náročné na hru. Mnohí profesionálni hráči a golfisti s nízkym handicapom uvítajú túto výzvu.

Napriek tomu, že Playa Grande Golf Course je považovaný za náročné golfové ihrisko, je prístupný hráčom všetkých úrovní. Existujú rôzne tee boxy pre rôzne úrovne hráčov, takže každý si môže zvoliť zodpovedajúci stupeň obtiažnosti. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený golfista, tento golfový klub je ideálnou voľbou pre príjemné odreagovanie.

Okrem golfu je v Playa Grande Golf Course k dispozícii aj golfová akadémia, ktorá ponúka hodiny a tréningy pre hráčov všetkých vekových skupín a úrovní. Skúsení golfoví tréneri vám pomôžu zlepšiť techniku a hru.

Pre tých, ktorí si po skončení hry chcú oddýchnuť, je tu luxusný klubový dom, kde si môžu užívať občerstvenie a nápoje. Okrem toho sa v okolí nachádza mnoho luxusných letovísk, ktoré ponúkajú vynikajúce ubytovanie a relaxačné služby, ako je wellness centrum, bazén a reštaurácie.

Playa Grande Golf Course je jedným z najlepších miest pre golf na Dominikánskej republike a Karibiku ako celku. S krásnym prostredím, náročným dizajnom a prvotriednymi službami určite nechápe žiadneho golfistu chladným. Ak hľadáte kombináciu golfového dobrodružstva a luxusu, Playa Grande Golf Course by mal byť na vašom zozname miest, ktoré musíte navštíviť.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky