Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Barbados St. Nicholas Abbey

Ubytovanie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je nádherný tropický ostrov v Karibskom mori, ktorý láka návštevníkov svojimi nekonečnými plážami, jasným modrým morom a úchvatnou prírodou. Medzi jeho hlavné atrakcie patrí aj historická stavba z 17. storočia, známa ako St. Nicholas Abbey.

St. Nicholas Abbey sa nachádza v parížskej farnosti St. Peter na severe ostrova. Je to jedna z mála zachovalých plantážových domov z koloniálneho obdobia, ktorá stále funguje dodnes. Stavba je považovaná za jednu z najstarších dedinských meštianskych staveb v Kalifornii a bola vyhlásená za národnú historickú pamiatku.

Keďže St. Nicholas Abbey je populárna turistická atrakcia, boli pre návštevníkov vybudované ubytovacie zariadenia na samom pozemku. Tieto ubytovacie jednotky poskytujú návštevníkom jedinečnú príležitosť zostať v historickej budove a zažiť život v koloniálnej ére.

Ubytovanie v St. Nicholas Abbey ponúka luxusné apartmány, gescanneri a chaty, ktoré sú vybavené moderným vybavením a zariadením. Napriek tomu sa ale zachováva autentická atmosféra a šarm prehistorického obdobia. Každý apartmán je vybavený vlastnou kúpeľňou, rozľahlou spálňou, obývacou izbou a plne vybavenou kuchyňou. Chaty sú dokonale situované v tropických záhradách okolo hlavnej budovy, čo poskytuje súkromie a idylické prostredie.

Okrem toho, že si môžete vychutnať komfortné a štýlové ubytovanie, môžete sa tiež vydať na prehliadku historickej budovy. Zamestnanci St. Nicholas Abbey radi poskytnú návštevníkom oboznámenie s históriou miesta a jeho prominentnými obyvateľmi. Môžete prehliadnuť nádherne zrenovované izby so všetkými ich nádhernými detailmi, odkázanými na slávny minulý život. Zároveň môžete navštíviť aj cukrovar a zistíte viac o výrobe rumu, ktorá bola kedysi dôležitou súčasťou života na plantáži.

Barbados a St. Nicholas Abbey ponúkajú aj množstvo iných aktivít a zábavy. Môžete stráviť čas relaxovaním na pláži, potápať sa v jasných vodách mora, voziť sa na koči alebo jednoducho vychutnať karibskú kuchyňu v niektorom z miestnych reštaurácií.

Ak hľadáte jedinečné a nezabudnuteľné ubytovanie na Barbados, St. Nicholas Abbey je skvelou voľbou. Ako historický skvost, ponúka návštevníkom špeciálne a luxusné ubytovanie, ktoré je kombináciou pôvabu minulosti a súčasného pohodlia. Nech už plánujete oddych na ostrove alebo cestu po Karibiku, ubytovanie v St. Nicholas Abbey vám poskytne skvelý zážitok a prehľad do histórie tohto nádherného miesta.


Letenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je nádherný ostrov v Karibiku s nekonečnými plážami, tyrkysovými vodami a bohatou kulturou. Je to jeden z najobľúbenejších turistických miest pre dovolenku pod palmami. Ak plánujete navštíviť túto karibskú perlu, určite by ste mali zvážiť návštevu historického miesta zvaného St. Nicholas Abbey.

St. Nicholas Abbey je starobylá plantáž nalezená v južnej časti Barbadosu, ktorá je známa svojou bohatou históriou a úchvatnou architektúrou. Je to jedna z mála existujúcich hovädzích plantáží v regióne, čo ju robí ešte vzácnejšou a zaujímavejšou pre návštevníkov.

Toto historické miesto bolo pôvodne postavené v roku 1658 a dodnes je v rodinnej držbe. St. Nicholas Abbey je známa svojím koralovým kamenným domom z 17. storočia, ktorý je považovaný za skvost barbarskej architektúry. Je to jeden z najstarších úplne zachovaných domov v časti Karibiku.

Cestovatelia, ktorí sa rozhodnú navštíviť St. Nicholas Abbey, môžu zažiť jedinečný pohľad do minulosti. Budú mať príležitosť prechádzať sa po udržiavanej záhrade s exotickými rastlinami a kvetmi. Okrem toho tu nájdete aj veľký pozemok s canec fields, kde sa pôvodne pestovala trstina na výrobu cukru.

V St. Nicholas Abbey sa nachádza tiež vintage destilérka na rum, ktorá je dodnes v prevádzke. Tí, ktorí majú záujem o rumovú tradíciu a chcú ochutnať autentický barbadoský rum, majú tu možnosť zúčastniť sa degustácie rumu a dozvedieť sa viac o výrobe tohto tradičného karibského nápoja.

Veľkou atrakciou v St. Nicholas Abbey je tiež návšteva samotného domu. Návštevníci tu majú možnosť vidieť zachovalé izby, staré umelecké diela a historické artefakty. Okrem toho môžu si pozrieť aj zbierku kočíkov, ktorú dom vlastní.

Keďže St. Nicholas Abbey sa nachádza na juhu ostrova, je ľahko dostupné z hlavného mesta Bridgetown. Ak plánujete návštevu Barbadosu, môžete zariadiť letenku priamo do Bridgetownu a potom sa dopraviť na plantáž pomocou miestnej dopravy alebo najatím taxíka.

St. Nicholas Abbey je skutočnou pokladnicou histórie, kultúry a krásy Barbadosu. Objavte tento nádherný kúsok karibského rajského ostrova a prežite nezabudnuteľný zážitok presýtený históriou a exotikou. Ak hľadáte niečo viac ako len pláže a pozoruhodné prírodné scenérie, určite by ste nemali vynechať túto jedinečnú destináciu. Letenka do Barbadosu a návšteva St. Nicholas Abbey bude určite stáť za to!


Dovolenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je ostrov v Karibiku, známy svojimi krásnymi plážami, krištáľovo čistým morom a bohatou históriou. Jedným z najnavštevovanejších miest na ostrove je miesto nazývané St. Nicholas Abbey. Tento historický statek je sklamaním pre turistov a ponúka úplne nový pohľad na dovolenku v karibskej oblasti.

St. Nicholas Abbey je hlavnou atrakciou tohto miesta a jeho základom je historická plantáž z 17. storočia. Tento nádherný múzeum patriaci do rodiny Vujovicovcov sa stalo populárnym miestom pre návštevníkov, ktorí túžia vidieť a zažiť históriu tohto pozoruhodného miesta.

Pamiatka je výnimočná svojou zachovalou architektúrou. Stojí tu stojí z polovico vytesaného kameňa, ktorý bol dovezený z Anglicka. Stavba je postavená v štýle Jacobean a kombinuje elegantnú architektúru s očarujúcimi záhradami. Je to jedna z nedotknutých pamiatok z koloniálnej éry, ktorá nám umožňuje nahliadnuť do minulých čias. Pri prechádzke po úžasne udržiavanej záhrade sa môžete zhlboka nadýchnuť krásnej karibskej prírody a cítiť, ako keby ste sa ocitli v inej ére.

Okrem historického domu ponúka St. Nicholas Abbey aj iné atrakcie. Navštívte miestnu rumovú palírňu, kde sa vyrába rum už od 17. storočia. Staňte sa svedkom tohto tradičného procesu výroby rumu a ochutnajte niektoré z miestnych výrobkov. Okrem toho si tiež môžete prezrieť zbierku antikvít a historických artefaktov, ktoré svedčia o tom, ako sa tento ostrov vyvíjal počas minulých storočí.

Pre tých, ktorí by radi strávili viac času na tomto nádhernom mieste, je možnosť prenajať si jednu z malebných chatiek v okolí. Tieto chatky ponúkajú luxusné ubytovanie s nádherným výhľadom na more alebo do zelene. Vychutnajte si ticho a pokoj, ktorý vám poskytne táto úchvatná lokalita.

Nie je pochýb o tom, že návšteva St. Nicholas Abbey na Barbados je jedinečným zážitkom. Pre túžby po objavovaní dejín, architektúre alebo jednoducho pre oddych vo veľmi krásnom prostredí sa toto miesto stane neodolateľným. Vytvorte si vlastnú cestovnú skúsenosť a presvedčte sa o jeho kúzle na vlastné oči.


Počasie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je karibský ostrov, ktorý je známy svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a teplým, slnečným počasím po celý rok. Jedným z najzaujímavejších miest na ostrove je St. Nicholas Abbey, historický majetok a plantejn, ktorý sa nachádza v parížskej oblasti Barbadosu. Ako by sme mohli očakávať, počasie v St. Nicholas Abbey je podobné ako na zvyšku ostrova, s miernymi variáciami v priebehu roka.

Barbados sa nachádza v tropickom podnebnom pásme, kde sa teploty pohybujú od 24°C do 31°C po celý rok. Táto oblasť je tiež vystavená vplyvom východných pasátových vietrov, ktoré prinášajú chladný vzduch z Atlantického oceánu. Toto vytvára príjemné a pohodlné klima na ostrove.

Počasie v St. Nicholas Abbey je výnimočné vďaka jeho polohy vo vnútrozemí a blízkosti mora. V lete, ktorý trvá od júna do septembra, sa teploty môžu zvýšiť až na tropické úrovne, s priemernými hodnotami okolo 31°C. Nocné teploty sú o niečo chladnejšie, pohybujú sa okolo 25°C. V tomto období môžete očakávať, že bude slnečno a teplo, s príležitostnými rannými alebo večernými prehánkami.

Oveľa miernějšie počasie sa dá očakávať v zimnom období, ktoré trvá od decembra do marca. Teploty sa pohybujú okolo 27°C počas dňa a klesajú na 22°C v noci. Toto obdobie je tiež suchšie, s menej dažďa a kratšími prehánkami. Je to skvelý čas na návštevu St. Nicholas Abbey a užívať si jeho krásne historické architektúry a záhrad.

Celkovo je počasie v St. Nicholas Abbey skvelé počas celého roka, s teplými teplotami a slnečným počasím. V prípade dažďa sa väčšinou jedná o krátke a rýchle prehánky, ktoré rýchlo ustupujú. Nezáleží na tom, kedy sa rozhodnete navštíviť St. Nicholas Abbey, môžete si byť istí, že budete mať príjemný pobyt a budete si môcť užívať krásu tohto historického miesta a okolitého prostredia.

Barbados a St. Nicholas Abbey sú skvelé miesta na dovolenku pre každého, kto túži po teple, slnku a exotickom prostredí. Ak chcete zažiť najlepšie počasie, odporúča sa navštíviť St. Nicholas Abbey v zime, keď sú teploty mierné a menej pravdepodobné sú dlhodobejšie a silnejšie dažde. Ale bez ohľadu na ročné obdobie, určite sa nebudete nudiť na tomto nádhernom mieste v Barbadosu.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados St. Nicholas Abbey


1. Kde sa nachádza St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey sa nachádza na ostrove Barbados v Karibiku.

2. Aké sú otváracie hodiny St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey je otvorené každý deň od 9:30 hod. do 15:30 hod.

3. Koľko stojí vstupenka do St. Nicholas Abbey?

Vstupenky stojia 20 dolárov pre dospelých a 10 dolárov pre deti od 6 do 12 rokov.

4. Čo môžem vidieť na St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey ponúka návštevníkom možnosť vidieť historický zámok s 300-ročnou históriou, rumovú továreň a rumový archív, gulety, záhrady a mnoho ďalších atrakcií.

5. Kde sa dá kúpiť rum z St. Nicholas Abbey?

Rum z St. Nicholas Abbey sa dá kúpiť v obchode na mieste alebo na internetovej stránke spoločnosti.

6. Dajú sa na St. Nicholas Abbey stráviť celý deň?

Áno, na St. Nicholas Abbey sa dá stráviť celý deň a ponúka mnoho miest na relaxáciu a obedy.

7. Je možné sa na St. Nicholas Abbey objednať na oficiálne prehliadky?

Áno, je možné si objednať oficiálne prehliadky, ktoré sú vedené vyškolenej personálou.

8. Aké sú miesta, ktoré sa odporúčajú vidieť v okolí St. Nicholas Abbey?

V okolí stojí za návštevu napríklad Harrison's Cave, botanická záhrada Andromeda a pláže Bathsheba a Crane.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky