Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park

Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


1. Kde sa nachádza Lost Paradise of Dilmun Water Park?

Lost Paradise of Dilmun Water Park sa nachádza v Bahrajne v mestskom okrese Al Areen.

2. Aké je vstupné do parku?

Ceny vstupného sa líšia v závislosti od veku návštevníka a času návštevy. Viac informácií o vstupnom možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

3. Sú k dispozícii nejaké zliav na vstupné do parku?

Áno, park ponúka rôzne zliavy a špeciálne ponuky pre deti, rodiny a skupiny. Viac informácií o aktuálnych zliavách možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

4. Aké atrakcie si návštevníci môžu užiť v parku?

Park ponúka širokú škálu atrakcií, vrátane vodných šmýkačiek, bazénov, jazierok, vodných hrádok a mnoho ďalších. Taktiež má zónu pre najmenších návštevníkov s menšími atrakciami.

5. Aké sú otváracie hodiny parku?

Lost Paradise of Dilmun Water Park je otvorený denne od rána do večera. Konkrétne otváracie hodiny sa líšia v závislosti od dňa a ročného obdobia. Viac informácií o otváracích hodinách možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

6. Môžu návštevníci so sebou priniesť vlastné jedlo a pitie do parku?

Nie, do parku nie je povolené prinášať vlastné jedlo a pitie. V parku je k dispozícii niekoľko reštaurácií a stánkov s jedlom a pitím.

7. Aké služby a zariadenia park ponúka pre návštevníkov?

Park ponúka rôzne služby a zariadenia vrátane parkovísk, záchodov, prezliekacích kabín, skriniek na uloženie vecí a bezplatného Wi-Fi pripojenia. Taktiež má obchody so suvenírmi a fotografické služby.

8. Môžu návštevníci parku prenajať súkromnú pláž?

Áno, návštevníci parku môžu prenajať súkromnú pláž. Cena prenájmu sa líši v závislosti od veľkosti a kapacity pláže.

9. Aké je maximálne povolené množstvo návštevníkov parku?

Maximálne povolené množstvo návštevníkov parku sa líši v závislosti od ročného obdobia a kapacity parku. Pri vysokom počte návštevníkov môže dôjsť k obmedzeniu počtu vstupov.

10. Kde je možné získať viac informácií o parku?

Viacej informácií o Lost Paradise of Dilmun Water Park je možné nájsť na oficiálnej webovej stránke parku alebo prostredníctvom kontaktných formulárov na webovej stránke. Taktiež je možné kontaktovať park telefonicky alebo e-mailom.


Ubytovanie Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn, súčasť Arabského polostrova, je malý, ale fascinujúci ostrov, známy svojou bohatou históriou, kultúrou a výnimočnými prírodnými krásami. Medzi jeho viaceré atrakcie patrí aj populárny vodný park Lost Paradise of Dilmun, ktorý láka návštevníkov z celého sveta svojou jedinečnou kombináciou adrenalínu a relaxácie.

Lost Paradise of Dilmun je rozľahlý vodný park, ktorý sa nachádza v meste Al Areen na juhu Bahrajnu. Je pomenovaný po starovekom mestu Dilmun, ktoré kedysi existovalo na tomto mieste. Park kombinuje moderné zábavné aktivity so stvárnením histórie a tradícií Bahrajnu, čo ho robí jedinečným a zaujímavým pre návštevníkov.

Park ponúka viac ako 18 rôznych tobogánov a atrakcií pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Pre dobrodruhov je k dispozícii rýchly tobogán s názvom Boomerango, ktorý poskytuje nezabudnuteľný zážitok so svojimi strmými zákrutami a veľkými padákmi. Pre tých, ktorí hľadajú adrenalinovú skúsenosť, je tu tobogán Space Bowl, ktorý vás rýchlo spustí do veľkého víru, než vás vyvrhne von.

Okrem toho park ponúka aj množstvo bazénov, kde si môžete oddýchnuť a užívať si pokojné vody. Pre deti je k dispozícii detská zóna s menšími bazénmi, vodnými svetlami a malými tobogánmi, ktoré sú bezpečné a zároveň zábavné. Rodiny môžu tiež využiť rodinné bazény, kde sa môžu báť vlnami alebo relaxovať na liahniach okolo bazénov.

Okrem všetkých zábavných aktivít si park udržiava aj dušu Bahrajnu svojím stvárnením histórie a tradícií ostrova. Nájdete tu rôzne artefakty a pamiatky, ktoré vám poskytnú pohľad do histórie Bahrajnu a jeho kultúry. Môžete sa tiež zastaviť v jednom zo záhradných reštaurácií a vychutnať si tradičné bahrajnské jedlá a občerstvenie.

Ubytovanie v blízkosti Lost Paradise of Dilmun je jednoduché, pretože v okolí sa nachádza niekoľko hotelov a rezortov. Môžete si vybrať medzi 5-hviezdičkovými hotelmi s wellness centrami a bazénmi, alebo lacnejšími možnosťami pre ľudí, ktorí hľadajú cenovo dostupné ubytovanie. Niektoré hotely ponúkajú aj balíky, ktoré zahŕňajú vstupy do parku, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí chcú stráviť viac času v Lost Paradise of Dilmun.

Ak hľadáte kombináciu adrenalínu, zábavy a relaxácie, Lost Paradise of Dilmun v Bahrajne je miestom, ktoré by ste určite mali navštíviť. Nech už ste dobrodruh alebo človek túžiaci po pokoji, park ponúka niečo pre každého. Okrem toho sa môžete ponoriť do histórie a kultúry ostrova Bahrajn, čo z tohto miesta robí jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Nech už sa rozhodnete stráviť len jeden deň alebo celý víkend, Lost Paradise of Dilmun vás nechá nadšených a smejúcich sa vodným a dobrodružným zážitkom.


Dovolenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn, malý ostrovný štát v Perzskom zálive, je známy svojou bohatou kultúrou, nádhernými plážami a modernými atrakciami. Medzi jednými z najpopulárnejších miest na dovolenku v Bahrajne patrí tiež zábavný park Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento park ponúka výborné možnosti pre zábavu a relaxáciu pre celú rodinu.

Lost Paradise of Dilmun Water Park, ktorý sa nachádza v hlavnom meste Manáme, je najväčší vodný park v Bahrajne. S rozlohou 77 000 štvorcových metrov ponúka tento park širokú paletu atrakcií a aktivít pre všetkých návštevníkov. Jeho názov je inšpirovaný starovekým ostrovným kráľovstvom Dilmun, ktoré vládlo v tejto oblasti v minulosti.

Park má viac ako 18 špeciálnych atrakcií vrátane bazéna s umelým vlnobitím, rýchleho tobogánu, parných kúpeľov, sedmových tobogánov a veľa ďalších. Tí, ktorí majú radi adrenalínové aktivity, môžu skúsiť tzv. kamikaze tobogány, kde si môžete doslova dopriať rýchlou jazdu po šmykľavej dráhe. Ak preferujete pokojnejšie aktivity, môžete si oddýchnuť na lehátkach pri bazéne a užívať si slnko a dokonalú pohodu. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii aj detská zóna s malými tobogánmi a vodnými hrami.

Park ponúka tiež pestrú škálu reštaurácií a stánkov s občerstvením, kde si môžete vychutnať tradičné bahrajnské jedlá a osviežujúce nápoje. Ak chcete oddýchnuť od vody, môžete sa prejsť po prekrásnej záhrade v parku a obdivovať nádhernú prírodu a zeleň.

Okrem vodných aktivít a reštaurácií ponúka park aj rôzne kulturné a umelecké podujatia. Môžete sa zúčastniť ukážok tradičného tancu či hráčov na bubne a poznať tak jedinečnú kultúru Bahrajnu. Park tiež pravidelne organizuje koncerty, hudobné festivaly a rôzne iné podujatia, ktoré pridávajú ešte viac zábavy do vášho dňa.

Ak si chcete užiť dovolenku v Bahrajne na maximum, návšteva Lost Paradise of Dilmun Water Park je must-see atrakciou. Nech už ste návštevníkom so skvelou celodennou dovolenkou alebo chcete stráviť niekoľko hodín plných zábavy, tento park určite neprehliadnite. Svojou atraktívnosťou a pestrostou aktivít si získa srdcia všetkých návštevníkov, či už sú to mladí dobrodruhovia alebo tí, ktorí preferujú kľudné chvíle relaxu.

Dovolenka v Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je skvelou voľbou pre zábavu a relaxáciu. Získate tu nezabudnuteľné zážitky a užijete si krásu tejto krajiny. Ak teda plánujete cestu do Bahrajnu, nezabudnite si dať do itinerára návštevu tohto nádherného vodného parku.


Počasie Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je exotickou krajinou, známou svojou arabskou kultúrou a moderným životným štýlom. Známy ako „Drahokam Arabského zálivu“, Bahrajn je klubovým skvelým miestom, ktoré ponúka niekoľko turistických atrakcií vrátane jeho najväčšieho Lost Paradise Dilmun Water Park.

Slnko je dominantou počasia v Bahrajne, ktoré môže byť nádherné, ale tiež veľmi horúce. Toto suché subtropické klima má teplotu nad 35 °C až 40 °C počas horúcich letných dní. Vďaka tejto extrémnej horúčave sú vodné parky ako Lost Paradise Dilmun kľúčovou možnosťou, ako sa ochladiť a užiť si aktivity, ktoré tento park poskytuje.

Lost Paradise of Dilmun Water Park je najväčší vodný park v Bahrajne. Tento park sa rozprestiera na ploche viac ako 77 000 metrov štvorcových s 18 rôznymi atrakciami, ktoré sú vhodné pre deti aj dospelých. Medzi týmito atrakciami nájdeme napríklad Surf Hill, Wave Pool, Crazy River, Kids Zone a veľa ďalších.

Atraktívne zariadenia s rôznymi možnosťami zabavia každého návštevníka. Wave Pool je zariadenie, ktoré vytvorí umelú vlnu a vytvorí zážitok, akoby ste sa hýbali na morskom vlnobite. Waterfall Bay predstavuje obrovský kôň, ktorý sa zháňa po zábave a umožňuje jazdu na jeho chrbte, zatiaľ čo Crazy River je takmer 230 m dlhá prúdová dráha.

Pre deti je určená Children's Play Area, kde si môžu užiť rôzne zážitky a hry. Tento priestor je bezpečný a môže byť hlavným dôvodom pre mnohé rodiny, aby sa vrátili do vodného parku Lost Paradise Dilmun.

Okrem toho, že ponúka rôzne aktivity, zariadenia a atrakcie, tento park je tiež veľmi dobre zariadený a ponúka širokú škálu občerstvenia a nápojových možností. K dispozícii sú rôzne reštaurácie, stánky s občerstvením a kaviarne, ktoré sú rozmiestnené po celej ploche parku.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo nové a zábavné, ale aj pre tých, ktorí chcú len stráviť relaxačný deň s rodinou, Lost Paradise Dilmun Water Park ponúka niečo pre každého. Jeho rôznorodé zariadenia, možnosti a atrakcie sú perfektné pre každého, či už sú to dospelí alebo deti. A pre lepšie plánovanie návštevy je vhodné sledovať počasie pred cestou do vodného parku.


Letenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je krajina, ktorá je známa pre svoje unikátne kúpeľné zážitky. Väčšina turistov, ktorí sa rozhodnú navštíviť Bahrajn, sú radi, keď si môžu užiť svoj pobyt v moderných zariadeniach, ktoré dokážu svojim návštevníkom ponúknuť najlepšie zážitky. Jedným z lacných volieb je nákup letenky na Bahrajn a následné navštívenie turistických destinácií, ktoré krajina ponúka.

Lost Paradise of Dilmun Water Park, ktorý sa nachádza v hlavnom meste Manáme, je jeden z najnovších a najobľúbenejších zdrojov zábavy pre návštevníkov Bahrajnu. Water park je jednou z najväčších atrakcií krajiny a ponúka zábavu nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

V parku môžete nájsť množstvo bazénov, tobogánov, atrakcií a fandenia. Čo sa týka tobogánov, sú tam všetky druhy, vrátane tobogánov so zákrutami, tobogánov s rýchlym spádom, tobogánov pre dvoch a rýchlych tobogánov. Nadto je tam tiež niekoľko bazénov, ktoré sú výborné najmä v horúcich dňoch.

Ak hľadáte niečo vzrušujúce, potom by ste mali navštíviť Dolphin Plunge, atrakciu, ktorá vás ponáša vodným tunelom na sťaženie, pričom obaja prúd vody a prúd vzduchu vám pomáhajú dosiahnuť maximálnu rýchlosť. Navyše, ak chcete prežiť niečo nové, môžete vyskúšať Surf`s Up, kde si môžete vyskúšať ako surfovať až po kĺb vodného spôsobu športu.

V parku sú tiež dostupné rôzne relaxačné a wellness služby, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí majú radi pokojné a pokojné prostredie. K dispozícii sú napríklad terapeutické masáže, ktoré sú veľmi relaxačné a pomáhajú uvoľniť napätie.

Ceny vstupov sa môžu zmeniť v závislosti od sezóny, ale v zásade sú veľmi priateľské pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas v misii zábavy.

Letenky na Bahrajn môžete získať cez internet alebo prostredníctvom cestovných kancelárií. Môžete sa rozhodnúť pre Lacný let alebo predstavenie predná nízkonákladové aerolínií. Prežijte zábavné a nezabudnuteľné chvíle v tento letoviskový raj s vodným parkom a užite si najlepší zážitok vo výbornej cene.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky