Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahamy South Andros

Ubytovanie Bahamy South Andros


South Andros je ostrov, ktorý sa nachádza na juhu Bahám. Tento ostrov je domovom širokej škály hotelov a iných ubytovacích zariadení, ktoré poskytujú turistom pohodlné a luxusné ubytovanie.

Ak sa chystáte navštíviť Bahamy, je dôležité vybrať si správne ubytovanie, ktoré vám poskytne všetko potrebné na príjemný pobyt.

Jedným z najlepších miest na ubytovanie na juhu Androsu je Tiamo Resort. Toto luxusné stredisko ponúka nádherné ubytovanie v bungalovoch, ktoré sú obklopené tropickou prírodou a oceánskou panorámou. Tento hotel má vlastnú pláž a ponúka rôzne aktivity, ako je potápanie, rybolov a vodné športy.

Ďalšou skvelou možnosťou na juhu Androsu je Long Bay Resort. Tento hotel ponúka prístup k nekonečnej bielych pláží a teplému moru. Okrem toho má Long Bay Resort vlastné zariadenia pre vodné športy a množstvo ďalších aktivít, ktoré môžete využiť.

Ak hľadáte niečo trochu viac budget-friendly, potom si môžete vybrať z množstva menších hotýlov a miestnych penziónov. Napríklad AJ's Inn ponúka pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie pre turistov. Tento hotel má vlastnú reštauráciu a bar a okrem toho poskytuje služby pre potápanie a rybolov.

Všetky tieto miesta sú vynikajúcimi miestami na pobyt na juhu Androsu a ponúkajú rôzne možnosti ubytovania, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a vkusu. Nie je to však všetko, čo môžete na tomto úžasnom ostrove zažiť. Okrem vodných športov a aktivít môžete navštíviť aj miestne dedinky a zoznámiť sa s miestnou kultúrou a tradíciami. Takže, čo ešte váhate? Vyberte si svoje ideálne ubytovanie na South Andros a zažite nezabudnuteľný pobyt na Bahamách!


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy South Andros


1) Ako sa dostanem na South Andros na Bahamách?
- Letecky z hlavného mesta Nassau alebo z USA cez mesto Fort Lauderdale v štáte Florida.

2) Kde sa dá ubytovať na South Andros?
- Na južnej časti ostrova sa nachádza niekoľko hotelových komplexov a penziónov.

3) Aké aktivity sa dajú na ostrove robiť?
- Návšteva pláží, potápanie, rybačka, prechádzka v prírode a pozorovanie vtákov sú najpopulárnejšie aktivity.

4) Potrebujem víza na pobyt na Bahamách?
- Víza nie sú potrebné pre občanov mnohých krajín, vrátane USA.

5) Aká je najlepšia sezóna na návštevu Bahám?
- Najlepšia sezóna je od decembra do apríla, kedy je počasie suché a teploty sú príjemné. No v tomto období je to aj najdrahšie.

6) Je bezpečné cestovať na Bahamy?
- Všeobecne áno, no ľudia by mali byť opatrní v odľahlých oblastiach a v noci.

7) Aká je miestna mena a koľkými môžem platiť?
- Miestna mena je Bahamský dolár, no v mnohých obchodoch a reštauráciách je prijímaný aj americký dolár.

8) Aký je časový rozdiel medzi Bahamami a USA?
- V letnom období je časový rozdiel -4 hodiny, v zimnom období -5 hodín.

9) Ako si objednať lietadlo zo South Andros späť do USA?
- Existujú viaceré letecké spoločnosti, ktoré operujú na týchto trasách, a jedným z najvhodnejších spôsobov je vyhľadávanie letov v internetových porovnávačoch letov.

10) Kde je najlepšie si požičať auto na Bahamách?
- Je možné požičať auto na hlavnom ostrove Nassau alebo na letisku v meste Kemps Bay na South Andros. Väčšina cestovných agentúr ponúka požičovanie áut na týchto miestach.


Letenka Bahamy South Andros


Bahamy sú známe svojou nádhernou prírodou, bielymi plážami a tyrkysovými vodami. Jedným z tajomstiev týchto karibských ostrovov je ostrovný raj s názvom South Andros. Ak plánujete svoju ďalšiu dovolenku, určite by ste si mali zvážiť nákup letenky na Bahamy, najmä na ostrov South Andros, ktorý ponúka nekonečné množstvo príležitostí pre prírodných milovníkov.

South Andros je najväčším ostrovom v Bahamách a leží na juhu hlavného súostrovia. Tento ostrov je od seba oddelený mnohými pokojnými lagúnami a pobrežnými močiarmi, čo vytvára ideálne miesto na cestovanie v prírode. Ostrov sa pýši bohatou flórou a faunou, ktorá ho ukazuje v celom svojom prírodnom lesku.

Po príchode na ostrov budete fascinovaní jeho nespočetnými prírodnými zázrakmi. Pláže South Andros patria k tým najkrajším na Bahamách. Ich biely piesok a jasná, tyrkysová voda vás do seba vtiahne a ponoríte sa do kľudu a harmónie. Pláže sú takmer neobývané, takže si ich môžete užívať s maximálnou slobodou a súkromím.

Okrem pláží je South Andros tiež domovom pre chránené mokrade, ktoré sú obľúbeným hniezdišťom vtákov a rýb. Miery prispenia, prechádzky alebo jazdu loďou v týchto močiaroch vám otvoria oči na jedinečnú skladbu prírody. Môžete pozorovať vzácne vtáky, ako je flamingo a pelikán, a možno sa zakrádať na ryby, ktoré sa ponárajú do týchto sladkých vôd.

Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo pod vodou, South Andros ponúka prvotriedne miesta na potápanie. V blízkosti ostrova sa nachádza obrovský "Great Blue Hole", obrovská sopka, ktorá tvorí fascinujúci podvodný jaskynní systém. Ak máte skúsenosti s potápaním, môžete sa odvážiť prieskumu tohto jedinečného ekosystému a objaviť jeho tajomstvá.

Okrem prírodných zázrakov ponúka South Andros aj kultúrnu skúsenosť. Môžete navštíviť miestne rybárske dediny a spoznať miestnych obyvateľov, ktorí sú jednoduchí a pohostinní. Budete mať príležitosť ochutnať tradičnú bahamskú kuchyňu, ktorá je plná čerstvých morských plodov a exotických ovocia.

Ak hľadáte úplný únik do prírody a kultúry, letenka na Bahamy South Andros je pre vás ideálna voľba. Tento ostrov je ukrytým pokladom na Bahamách a ponúka nekonečné množstvo prírodných a kultúrnych skvostov. Pripravte sa na svoju dovolenku plnú relaxu, objavovania a prebúdzania svojich zmyslov na ostrove South Andros na Bahamách.


Dovolenka Bahamy South Andros


Bahamy sú karibským ostrovom, ktorý je známy svojou krásnou prírodou, bledomodrými morami a bledorozovým pieskom. Medzi najkrajšie miesta na Bahamách patrí aj juhovýchodný ostrov Andros, ktorý je domovom nielen pre nádherné pláže, ale aj pre jedinečnú podmorskú faunu a flóru.

Andros je najväčší ostrov na Bahamách a ponúka široké možnosti pre aktívnu dovolenku. Jeho bohaté mangrovy, bahne, sladkovodné jazerá a rybníky sú ideálne pre rybolov, kajakovanie, kanoe a ďalšie vodné športy. Preto je Andros silným lákadlom pre milovníkov prírody a dobrodruhov.

Najväčšou atrakciou tejto oblasti sú Blue Holes – modré diery, ktoré sú podzemné vodné systémy. Sú veľmi obľúbené medzi potápačmi a ponúkajú jedinečný zážitok pre vodných nadšencov. Okrem potápania sú tu aj mnohé miesta na korálové útesy, kde môžete objavovať podmorský svet s rozmanitými rybami a inými vodnými tvormi.

Plážovaním sa tu budete cítiť ako v raji. Bledomodrá voda, biely piesok a ticho vytvárajú dokonalú atmosféru pre oddych a relaxáciu. Pláže na južnom Androse sú známe tým, že sú menej preplnené turistami a preto môžete zažiť miernu osamotenosť aj pri najznámejších plážach.

Čo sa týka ubytovania, na južnom Androse nájdete rôzne typy ubytovania – od luxusných rezortov a hotelov, po lacnejšie penzióny a apartmány. Mnoho z nich ponúka nádherné výhľady na more a prístup k pláži priamo z ubytovania. Vyberať si môžete podľa rozpočtu a preferencií.

Okrem relaxu na pláži a vodných športov ponúka Andros aj možnosti pre turistiku a pozorovanie vtákov. Na ostrove sa nachádza niekoľko národných parkov, kde môžete obdivovať rôzne druhy vtákov, rozprávkovú vegetáciu a prechádzať sa po chodníkoch uprostred prírody.

Návšteva Bahamy South Andros je teda ideálnou dovolenkou pre tých, ktorí vyhľadávajú pokoj a ticho, prírodu a nádherné pláže. Tu môžete stráviť svoje dni vodnými športmi, prieskumnými výletmi a relaxovať na pláži pod tropickým slnkom. Preniknite do bohatého prírodného prostredia, objavujte podmorský svet a užívajte si jedinečnú atmosféru tejto karibickej perly.


Počasie Bahamy South Andros


Bahamy sú tropickým rajom, kde často vládne slnečné počasie s teplotami nad 30°C. Jedno z najobľúbenejších miest na Bahamách je ostrov South Andros, ktorý ponúka nádherné pláže, jasnú modrú vodu a bohatý podmorský svet.

South Andros je známy svojou prírodnou krásou a jedinečným klimatickým prostredím. Ostrov je pokrytý hustými mangrovovými lesmi, rozsiahlymi bažinami a širokými pobrežiami. Tieto charakteristiky prispievajú k jedinečnému klimatu tohto miesta.

Počasie na ostrove South Andros je typické pre tropické podnebie. Tropický vzduch prúdi cez Karibské more a Golfský prúd, čo prispieva k teplým teplotám a vysokému obsahu vlhkosti vo vzduchu. Letá sú horúce a daždivé, s teplotami často prekračujúcimi 30°C. Tieto vysoké teploty sú však často vítané počas teplých letných dní.

Zimy na ostrove South Andros nie sú príliš studené. Teploty sa pohybujú okolo 20°C a s mínusovými teplotami si nemusíte robiť starosti. Zimy sú suchšie ako letá, s menším výskytom dažďa. Práve toto obdobie je vhodným časom na návštevu South Andros, pretože sa vyhnete horúcemu počasiu a daždivým letným mäsám turistov.

Je dôležité si však uvedomiť, že Bahamy sú vystavené riziku tropických búrok a hurikánov. Hurikánová sezóna na Bahamách trvá od júna do novembra, pričom najväčšie riziko hurikánu je v septembri. Je dôležité mať na pamäti túto skutočnosť, ak sa rozhodnete navštíviť South Andros počas tejto doby.

Vzhľadom na prírodnú krásu a jedinečné počasie je South Andros úžasnou destináciou pre dovolenku. Počas návštevy si môžete vychutnávať slnečné počasie, kúpať sa v jasnej modrej vode a objavovať bohatý podmorský svet pri šnorchlovaní alebo potápaní.

Ak hľadáte tropický raj so slnečným a teplým počasím, South Andros na Bahamách je pre vás to pravé miesto. Bez ohľadu na ročné obdobie budete mať možnosť vychutnávať príjemné počasie, ktoré vás navždy zanechá ohromených. Odporúčame vám ale sledovať predpovede počasia a byť pripravení na možné zmeny počasia, najmä počas hurikánovej sezóny.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky