Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)

Ubytovanie Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy, známe svojou krásou a exotickou atmosférou, ponúkajú mnoho skvelých miest na ubytovanie pre turistov, ktorí túžia zažiť tropický raj. Jedným z týchto miest je aj Sandy Point, ktorý sa nachádza na ostrove Abaco Islands. Toto malebné mestečko je ideálnym miestom na oddych a relaxáciu pre tých, ktorí hľadajú pokoj a pohodu.

Sandy Point je malá rybárska dedinka, ktorá ponúka nádhernú prírodu, biele piesočné pláže a azúrové vody Karibského mora. Svojimi nekonečnými panoramatami očarí všetkých návštevníkov. Okrem toho je tu aj bohaté podmorské prostredie, ktoré je ideálne pre potápanie alebo šnorchlovanie.

Ubytovanie v Sandy Point je veľmi pohodlné a pestré. Nájdete tu malé bungalovy a chatky priamo na pláži, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na more a sú ideálne pre romantické pobyty. Ak hľadáte niečo luxusnejšie, môžete si vybrať z mnohých all-inclusive rezortov, kde budete mať prístup k všetkým potrebným zariadeniam a službám.

Jednou z najväčších výhod ubytovania v Sandy Point je jeho blízkosť k hlavným turistickým atrakciám na ostrove Abaco Islands. Napríklad môžete si prenajať loď a preskúmať okolité ostrovy, ako napríklad Green Turtle Cay alebo Elbow Cay. Tieto ostrovy ponúkajú okrem nádherných pláží aj kultúrnu ponuku a tradičné bahamské dedinky, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a hudbu.

Sandy Point je tiež známy pre svoju vyhlásenú Potápačskú stenu. Je to miesto, kde sa stretáva Karibské more s otvoreným oceánom a ponúka nádherné podmorské scenérie s koralmi, farebnými rybami a rôznymi druhmi morských živočíchov. V tomto prostredí sa môžete tešiť na nezabudnuteľné potápačské zážitky a objavovať krásu podvodného sveta.

Okrem poznávacích zájazdov a vodných aktivít ponúka Sandy Point aj možnosti pre oddych a relaxáciu. Môžete si vychutnať prechádzku po pláži, prejsť sa po mestečku a spoznať miestnych obyvateľov, alebo si jednoducho položiť na slnečník a relaxovať.

Vyznačuje sa celoročne príjemným podnebím, ktoré je typické pre Bahamy. So slnečnými dnami a teplotami okolo 25-30 °C môžete si počas vášho pobytu vychutnať slnko a teplé more.

Sandy Point v Bahamách je skutočným rajom pre turistov, ktorí túžia po kľude a harmónii v prírode. S nádhernými plážami, bohatým podmorským svetom a možnosťou relaxácie sa túto destináciu rozhodne oplatí navštíviť. Ubytovanie v Sandy Point poskytuje komfort a pohodlie pre všetkých návštevníkov, či už uprednostňujú romantický pobyt alebo dobrodružnú dovolenku. Nech už plánujete cestu na Bahamy, určite zvážte možnosť navštíviť Sandy Point a zážitok zo svojej dovolenky ešte umocnite.


Počasie Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú známe svojimi slnečnými plážami, jasnými modrými vodami a teplým tropickým počasím po väčšinu roka. Jedným z najkrajších miest v Bahamách je Sandy Point, ktorý sa nachádza na Abaco Islands. Toto miesto je rajom pre turistov, ktorí hľadajú oddych na krásnych plážach a pohodový relax.

Sandy Point sa nachádza na najjužnejšom konci Abaco Islands a má populáciu okolo 800 ľudí. Toto miesto je známe svojimi úchvatnými koralovými útesmi a jasnými modrými vodami Karibského mora. Počasie tu je teplé a tropické celý rok, s miernymi teplotnými výkyvmi medzi zimou a letom.

Ak plánujete navštíviť Sandy Point, odporúčame vám ísť v období od decembra do mája, kedy je najväčšia šanca na slnečné dni s minimálnym množstvom zrážok. Teploty v tomto období sú pohodlné a pohybujú sa medzi 23 a 29 stupňami Celzia.

V lete je počasie teplé a vlhké, s teplotami dosahujúcimi až 32 stupňov Celzia a častými zrážkami v popoludňajších hodinách. To môže ovplyvniť vaše plány na aktivitu v exteriéri, ale zároveň vám to umožní zažiť miestnu kulturou a možno ísť na niektorý zestátnych festivalov alebo osláv.

V zime je počasie miernejšie a suchšie, s teplotami klesajúcimi na okolo 20 stupňov Celzia v noci. Toto obdobie je ideálne pre turistov, ktorí hľadajú klud a ticho a radi sa vyhýbajú turistickým húseniciam.

Netradičné počasie môže byť na Abaco Islands v období hurikánovej sezóny, ktorá trvá od júna do novembra. V tomto období je potrebné byť opatrný a sledovať informácie o poveternostných podmienkach. V prípade hurikánu by ste mali nasledovať pokyny miestnych orgánov a vyhnúť sa plážam a iným miestam, ktoré by mohli byť nebezpečné.

Celkovo si môžete užiť krásne počasie v Sandy Point a Abaco Islands počas celého roka. Víta vás teplé slnko, jasné modré nebo a pokojná atmosféra, ktorá vám umožní úplne sa zrelaxovať a užívať si krásy Baham.


Letenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy - Sandy Point (Abaco Islands): Raj na zemi

Bahamy sú známe svojimi krásnymi bielymi plážami, tyrkysovým morom a bohatým podmorským svetom. Medzi mnohými ostrovmi, ktoré tvoria tento karibský štát, sa nachádzajú aj Abaco Islands, ktoré sú domovom malej edenskej destinácie - Sandy Point.

Sandy Point sa nachádza na najväčšom ostrove Abaco - Great Abaco. Tento pokojný rybársky a loďarsky prístav je ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušným turistickým oblastiam Bahám a hľadajú autentické miesto na relaxáciu a objavovanie.

Cesta do Sandy Point je jednoduchá. Stačí si zakúpiť letenku na Bahamy a vybrať sa na letisko Marsh Harbour International Airport. Odtiaľ je to už len krátky presun autom, trajektom alebo lodou do Sandy Point.

Po príchode do Sandy Point budete automaticky unesení jeho krásou. Biela pláž a jemný piesok vás okamžite zavedú do pohodového karibského nálady. Horizont vyzerá takmer ireálne s tyrkysovou farbou mora, ktoré sa rozprestiera až po obzor.

Jednou z najpôsobivejších atrakcií v Sandy Point je jeho úchvatná korálová bariéra. Podmorský svet je bohatý na farebné ryby, žraloky, morské želvy a ďalšie morské tvory. Milovníci potápania si môžu zapožičať potápačské vybavenie a objavovať koralové záhrady a tajomné vraky, ktoré ležia na dne mora.

Okrem potápania sa v Sandy Point môžete vydať aj na rybolov. Mnoho miestnych obyvateľov si už dlhé roky udržuje svoje živobytie rybolovom a je ochotných vás so svojimi skúsenosťami zoznámiť. Doprajte si výlet na rybársku loď a zistite, prečo je toto miesto známe ako rybárska destinácia.

Ak sa radi vyrážate po pevnine, môžete sa vydať do prekrásnej prírodnej rezervácie Abaco National Park, nachádzajúcej sa v blízkosti Sandy Point. Tento park je domovom mnohých druhov vtákov a divokých zvierat. Môžete si tu vychutnať jazdu na bicykli alebo sa vydať na prechádzku po niektorom z mnohých turistických chodníkov.

Po aktívnom dni vonku si môžete oddýchnuť v niektorom z miestnych reštaurácií, ktoré ponúkajú čerstvé morské plody a tradičnú bahamskú kuchyňu. Obzvlášť známe je miestne jedlo na báze rýb a plodov mora, ktoré si môžete vychutnať priamo na pláži s výhľadom na oceán.

Sandy Point je skutočne tichým útočiskom uprostred Bahám. Jeho krehká krása a prírodné bohatstvo ho robia jedinečným cieľom pre tých, ktorí túžia po pokoji a spoľahlivosti. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a stretnúť sa s autentickou bahamskou kultúrou, Sandy Point vám to všetko ponúka. Stačí si len rezervovať letenku a pustiť sa do dobrodružstva!


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Otázka: Kde sa nachádza Sandy Point na Bahamách?
Odpoveď: Sandy Point sa nachádza na ostrove Abaco, jeden z ostrovov Bahamského súostrovia.

Otázka: Ako sa dostanem do Sandy Pointu na Abaco Islands?
Odpoveď: Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do Sandy Pointu, je cez súostrovie Abaco z priľahlého bahamského hlavného mesta Nassau alebo z medzinárodného letiska v meste Marsh Harbour. Potom môžete prejsť autobusom alebo taxíkom z Marsh Harbour do Sandy Pointu.

Otázka: Aké sú najlepšie pláže v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má mnoho krásnych pláží. Niektoré z najlepších pláží zahŕňajú Sandy Point Beach, Casuarina Point Beach a Pete's Pub Beach.

Otázka: Aké sú najlepšie aktivity v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Niektoré z najlepších aktivít, ktoré môžete robiť v Sandy Point, zahŕňajú potápanie, snorklovanie, rybolov, prechádzky na pláž, návštevu miestnych reštaurácií a bareov, ako aj kajakárstvo a pádlovanie.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na ubytovanie v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má mnoho ubytovacích možností, vrátane hotelov a rekreačných apartmánov. Niektoré z najlepších miest na ubytovanie zahŕňajú Sandy Point Beach Resort, Flip Flops na pláži a Turtle Hill Vacation Villas.

Otázka: Aké je počasie v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má subtropické klima s teplým a vlhkým počasím počas celého roka. Priemerne sa tu teploty pohybujú od 25 do 30 stupňov Celzia a má pomerne vysokú vlhkosť. Hurikánová sezóna zahŕňa mesiace od júna do novembra, pričom najvyššie riziko zasiahnutia hurikánom je v auguste a septembri.

Otázka: Ako si zarezervujem výlet do Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Ak chcete navštíviť Sandy Point na Abaco Islands, môžete si zarezervovať lety a ubytovanie cez cestovné kancelárie alebo online rezervačné platformy, ako sú napríklad Expedia, Booking.com alebo Airbnb. Niektoré cestovné spoločnosti ponúkajú aj zájazdy s organizovaným programom.


Dovolenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú karibským ostrovným rájom a populárnou destináciou pre dovolenky. Jednou z najkrajších a najmenej známych častí Bahám je Sandy Point na Abaco Islands.

Sandy Point je malebná rybárska dedinka nachádzajúca sa na juhu Abaco Islands, v blízkosti Atlantického oceánu. Táto destinácia je rajským útočišťom pre tých, ktorí hľadajú pokoj a kľud so stále prítomným karibským šarmom a krásou.

Jednou z najväčších atrakcií Sandy Point sú ich nádherné pláže. Biely piesok, jemné vlásky a azúrová voda sú všadeprítomné. Môžete zatancovať si v pobrežnom prúde alebo si vychutnať pokojný deň strávený voňavými vlnami. Pláže sú tiež ideálne pre romantické prechádzky na západe slnka, vďaka ktorým zoznámenie so svojím partnerom bude ešte krajšie.

Ďalšou obľúbenou aktivitou v Sandy Point je potápanie. Táto oblasť je známa svojimi úžasnými koralovými útesmi a morským životom. Môžete objavovať podmorský svet a obdivovať rôzne druhy rýb, korálov a ďalších morských tvorov. Skúsení potápači ocenia aj možnosť preniknúť do tajomných modrých jam a prasklín.

Ak máte radi rybolov, Sandy Point je tiež ideálnym miestom na toto koníček vykonávať. Mnoho miestnych obyvateľov je rybármi a môžu vás naučiť niekoľko trikov, ktoré môžete využiť na love rýb. Môžete si užívať čas na mori, zožnúť vlastnú rybu a potom si ju pripraviť na grile alebo v miestnej reštaurácii.

Sandy Point ponúka aj možnosť absolvovať rybársky výlet s miestnymi kapitánmi. Títo experti vás zavedú na miesta s hojným výskytom rýb a zabezpečia, že budete mať nezabudnuteľný rybársky zážitok. Majiteľmi lodí v Sandy Point sú obyčajní rybári, ktorí si privyrábajú na živobytie tým, že turistom ponúkajú rybárske výlety.

Ak chcete spoznať miestnu kultúru, nezabudnite navštíviť miestne reštaurácie a malé obchody v Sandy Point. Tu môžete ochutnať autentické bahamské jedlo a zakúpiť si domáce umenie a remeselné výrobky.

Väčšina ľudí si vyberie Grand Bahama alebo Nassau ako svoju dovolenkovú destináciu na Bahamách. Avšak, Sandy Point na Abaco Islands ponúka unikátnu príležitosť objaviť skutočnú krásu, pokoj a autentickú karibskú kultúru. Takže, ak hľadáte malú útechu a neobvyklú dovolenku na Bahamách, určite si zvážte návštevu Sandy Point.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky