Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahamy Paradise Island

Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú tropickým rajom s prekrásnymi plážami, modrou oblohou a karibským morom. Paradise Island je jedným z najkrajších ostrovov Bahám a obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta. Letenka do Paradise Island sa stáva stále dostupnejšou, čo umožňuje cestovanie do tohto nádherného ostrova aj pre tých, ktorí sa považujú za cestovateľov s menším rozpočtom.

Let na Bahamy trvá z Európy približne 10 hodín a na ostrov Paradise Island sa dá dostať z medzinárodného letiska v hlavnom meste Nassau. Z letiska môžete použiť taxi službu alebo prenajať si auto, ale viac sa na ostrove premávajú aj autobusy a tiež sa dá dostať na niektoré miesta aj loďou.

Na Paradise Island nájdete mnoho luxusných rezortov, ktoré sú ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Niektoré z najlepších rezortov sú The Cove Atlantis, The Royal at Atlantis a The Reef Atlantis. Väčšina rezortov má vlastné pláže a bazény, ktoré sú udržiavané v perfektnom stave. Okrem toho, Paradise Island má aj mnoho aktivít, ako sú napríklad potápanie, surfovanie, šnorchlovanie, rybolov, a mnoho ďalších.

Jedným z najväčších turistických miest na ostrove je aj Atlantis Paradise Island, ktorý je najväčším kasínom a hotelom v celom Karibiku. Tento luxusný hotelový komplex ponúka nádherné izby, luxusné reštaurácie, bazény, pláže, golfový klub a mnoho ďalších možností. Pre deti je tam aj obrovský vodný park so šmykľavkami a zábavnými atrakciami. Ak hľadáte niečo, čo vás neuvidí v každodennej turistickej ponuke, navštívte Dolphin Cay, kde sa môžete dotýkať a krmiť delfíny.

Ak si chcete oddýchnuť a regenerovať silu od rušného mesta, na Paradise Island je to možné dokonale. Počas pobytu na ostrove môžete stráviť celé dni relaxovaním na pláži, prechádzaním sa po dvorcoch západu slnka alebo si užiť koktejly s príjemným výhľadom na karibské more.

Letenka na Bahamy a Paradise Island si môžete zohnať v rôznych cenových kategóriách. Práve kvôli tejto ponuke jeišťské raj pre každého, kto by sa chcel dostať do tohto tropického kraja a zažiť tam niečo nezabudnuteľné. Tak neváhajte a už teraz si zarezervujte letenku na Bahamy Paradise Island a objavte skutočný karibský raj.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Kde sa nachádza Paradise Island?
Paradise Island sa nachádza v Bahamách, v Karibiku.

2. Ako sa dostať na Paradise Island?
Najlepší spôsob, ako sa dostať na Paradise Island, je letecky priletieť na hlavný ostrov Bahám Nassau a odtiaľ prejsť na Paradise Island.

3. Aké sú najlepšie hotely na Paradise Island?
Na Paradise Island sú niektoré z najluxusnejších hotelov a rezortov, vrátane Atlantis Resort, One&Only Ocean Club a The Cove Atlantis.

4. Koľko stojí pobyt na Paradise Island?
Ceny ubytovania na Paradise Island sa líšia v závislosti od hotela, typu izby a sezóny. Ceny môžu začínať od približne $300 za noc až po tisíce dolárov za noc v luxusných rezortoch.

5. Aké atrakcie a aktivity sú na Paradise Island?
Na Paradise Island si môžete užívať plážové aktivity, ako je plávanie, potápanie, šnorchlovanie a plachtenie. Môžete tiež navštíviť akvapark v rezorte Atlantis, ísť na golf, vychutnať si kúpele alebo sledovať večerné šou v kasíne.

6. Aká je najlepšia dovolenka na Paradise Island?
Najlepšia dovolenka na Paradise Island je individuálna a závisí od vašich preferencií. Môžete si užiť relaxačnú dovolenku na pláži, dobrodružstvo v rámci vodných športov alebo skúmať miestnu kultúru a históriu.

7. Kedy je najlepší čas na návštevu Paradise Island?
Najlepší čas na návštevu Paradise Island je v zime a na jar, kedy je počasie príjemné a nie je príliš veľa turistov. Treba sa však vyhnúť hurikánovej sezóne, ktorá trvá od júna do novembra.

8. Potrebujem víza pre návštevu Paradise Island?
Pre občanov mnohých krajín, vrátane USA a Európskej únie, nie je potrebné získať víza pre návštevu Bahám, vrátane Paradise Island. Všetky informácie o vízach by ste mali získať od miestnej ambasády alebo konzulátu.

9. Ako dlho by som mal zostať na Paradise Island?
Odporúča sa zostať aspoň 3-4 dni na Paradise Island, aby ste mohli preskúmať všetky atrakcie a aktivity. Ak plánujete aj ďalšie výlety na Bahamách, mohli by ste zostať o niečo dlhšie.

10. Je bezpečné cestovať na Paradise Island?
Cestovanie na Paradise Island je obvykle bezpečné pre turistov. Treba však dodržiavať základné opatrenia na zvýšenie bezpečnosti, ako je udržiavanie cenností v bezpečí a udržiavanie ostražitosti na verejných miestach.


Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island - relatívne neznáme ostrovné letovisko, ktoré sa nachádza v Atlantickom Oceáne. Je to jedno z tých miest, ktoré si zamilujete po prvom dni, a kde sa budete chcieť ešte raz vrátiť. Animovaný život na ostrove nás okúzlil počas celej dovolenky. Bohatá kultúra, historické pamiatky a prírodné krásy, ktoré lákajú na netradičné aktivity a oddych. Oveľa viac ako len kúpanie v krásnym mori.

Bahamy pochádzajú z indiánskeho slova "ba-ha-mu", znamenajúceho "veľké more". Toto nádherné územie sa skladá z 700 ostrovov a predstavuje jeden z najobľúbenejších turistických cieľov na svete. Paradise Island - jeden z najväčších a najkrajších ostrovov Bahám - je pre turistov najdostupnejší a najekonomickejší.

Väčšina z turistov prichádza na Bahamy Paradise Island vyhľadávať nádherné pláže, ktoré môžu nájsť na každom kroku, ako aj vyskočiť na priestoroch niektorých z najluxusnejších rezortov vo svete. Pláže tu vynikajú svojou bielym pieskom, prekrásnym tyrkysovým morem a pokojnou atmosférou. Hlavnou plážou na Paradise Island je oblúkovitá pláž Cabbage Beach, kde nájdete množstvo plážových barov, miesta na opaľovanie ale aj na vodné športy. Ďalšími populárnymi plážami sú napríklad Surfside Beach a Casuarina Beach.

Ak ste vo vodách Bahám Paradise Island, nemôžete minúť príležitosť plaviť sa na lodičkách. Existuje mnoho rôznych výletov, ktoré si môžete vychutnať a preskúmať v blízkosti ostrova. Klimatizované a zariadené nádherné lodí vám umožní dostať sa od ostrova k ostrovu v celej oblasti. V závislosti od vašich záujmov a plánov môžete stráviť deň sledovaním delfínov a hrávaním si s nimi, ochutnávaním miestnej kuchyne alebo prechádzaním nádhernými prírodnými scenériami.

Ďalšou veľkou atrakciou je Aquaventure Water Park v Atlantis Resort, kde nájdete všetky druhy vodných atrakcií, vodných šmýkačiek, ale aj množstvo tobogánov, plávajúce bary a miesta na opaľovanie. Okrem toho, mnoho návštevníkov na Paradise Island sa rozhodne pre túry loďou, ktoré stoja za pozretie. Môže ísť o plavby do morských jaskýň, kde nájdete prírodu vždy zelenú a modrú alebo prechádzky po podmorských chrámových záhradách.

Pre návštevníkov Paradise Island je potrebná viza, ktorá vám umožní pobyt a cestovanie po Bahamách. Ak ste hľadajú nezabudnuteľnú dovolenku, plnú množstva aktivít a prekrásnych miest, určite by ste nemali ignorovať Bahamy Paradise Island. Je to miesto, kde nájdete všetko, čo hľadáte. Pláže, prírodné krásy, atrakcie a bohatú kultúru. Navštívte Bahamy Paradise Island a pronaďte svoju vlastnú cestu v raji.


Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island sú známe svojou nádhernou krajinou a slnečným počasím. Táto karibská destinácia je snom mnohých turistov, ktorí túžia zažiť tropický raj na Zemi.

Paradise Island sa nachádza v Atlantickom oceáne, v severovýchodnej časti Bahám, a je súčasťou ostrova New Providence. Slnko tu svieti takmer počas celého roka, čo z neho robí ideálne miesto na dovolenku.

Teploty na Paradise Island sú miernym potešením pre návštevníkov. Celoročne sa pohybujú medzi 24 a 31 stupňami Celzia, čo zaisťuje príjemnú a teplú atmosféru počas celého roka. Najvyššie teploty sa dosahujú v lete, od júna do septembra, kedy sa teplomer môže vyšplhať aj na 34 stupňov. Na druhej strane, najnižšie teploty sa zaznamenávajú v zimných mesiacoch, od decembra do marca, kedy teploty klesajú na približne 20 stupňov. Aj keď sú tieto teploty o niečo nižšie ako v lete, stále je to ideálne pre relaxáciu a vychutnanie si krásného počasia.

Bahamy Paradise Island sú tiež známe svojimi krásnymi plážami a jasným modrým morom. Teplota mora je približne 26 až 28 stupňov Celzia, čo znamená, že je to skvelé miesto na plávanie a potápanie sa počas celej dovolenky. Taktiež je to ideálne miesto pre vodné športy, ako je surf, windsurfing alebo kajakovanie.

Počasie na Paradise Island je ovplyvnené sezónnymi víchricami, predovšetkým v období od júna do novembra. Vtedy je oblasť náchylná na hurikány a silné búrky. Turisti by mali byť informovaní o aktuálnych poveternostných podmienkach a potenciálnych nebezpečenstvách.

Vzhľadom na svoje slnečné a teplé počasie sú Bahamy Paradise Island ideálnou destináciou pre dovolenku počas celého roka. Bez ohľadu na to, či chcete oddychovať na pláži, objavovať podmorský svet alebo si užívať vodné športy, Paradise Island vám ponúka všetko. Tam môžete vychutnať zlaté piesky a azúrovo modré more, ktoré robí z Bahám nezabudnuteľný zážitok pre každého návštevníka.


Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island - to je miesto, ktoré alebo ste navštívili, alebo sa o ňom aspoň raz v živote snívalo. Táto malá ostrovná oblasť sa nachádza v Atlantskom oceáne v blízkosti mesta Nouvelle Providence a je známa ako najluxusnejšia oblasť Karibiku. Ak hľadáte extravagantné a pohodlné ubytovanie na Bahamách, Paradise Island je ideálnou voľbou.

Na Paradise Island nájdete niekoľko prestížnych ubytovacích zariadení, ktoré sú charakteristické svojou architektúrou a elegantnosťou. Niektoré z nich sú stavby s art-deco prvkami, zatiaľ čo iné sú moderne vybavené a sú súčasťou jedného z najväčších kasín na svete. Táto atmosféra skutočne odzrkadľuje sídlo bohatých a slávnych.

Jedným z najznámejších ubytovacích zariadení na ostrove je Atlantis Paradise Island Resort. Tento hotel ponúka možnosti pre každého, od rodín až po náročných cestovateľov. Sú tu krásne izby s balkónom, vyhrievanými bazénmi a privátnymi plážami. Najväčším lákadlom tohto zariadenia je exkluzívne krásne akvárium, kde si hostia môžu pozrieť viac ako 50 000 morských živočíchov, vrátane rýb, žralokov a morských žralokov.

Ak hľadáte ubytovanie určené iba pre dospelých, Sandals Royal Bahamian All-Inclusive Resort je ideálnym miestom. Tento hotel sa nachádza na pláži Cable Beach a ponúka luxusné izby a suity určené pre dospelých. Sú tu aj bazény, wellness kúpeľne a rôzne reštaurácie.

Iným popularným zariadením je The Ocean Club, A Four Seasons Resort. Hoci sú tu oveľa menej izieb ako v iných hoteloch, táto rezidencia poskytuje výnimočne exkluzívne služby a relaxačnú atmosféru. The Ocean Club býval kedysi domovom magnáta, no už nie, pretože bol prebudovaný na luxusný hotel s krásnymi záhradami, exkluzívnymi plážami a rôznymi reštauráciami.

Paradise Island je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné a súkromné ubytovanie. Bez ohľadu na to, či máte radi moderné alebo tradičné hotely, nájdete tu izby pre každého. Na Bahamách si môžete užiť niekoľko dní plných slnka a zábavy v jednom z najatraktívnejších miest sveta.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky