Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahamy Exuma Cays

Počasie Bahamy Exuma Cays


Bahamy sú známe svojimi bleduškými plážami, krištáľovo čistým morom a modrou oblohou. Exuma Cays patria k najkrajším miestom na Bahamách a ponúkajú nekonečnú zábavu pri krásnej prírode. Ak sa chystáte na dovolenku na Bahamy, určite neoľutujete cestu do Exuma Cays.

Letné počasie na Bahamách

Exuma Cays majú tropické podnebie s teplotou od 26°C do 31°C. Charakteristické sú vysoké teploty a vysoká vlhkosť. Počas leta sa zvyčajne objavujú aj búrky, ktoré však rýchlo prechádzajú. Ak sa chcete vyhnúť búrkam, najlepšie obdobie na návštevu Baham je od decembra do mája. V tomto období sa počasie stabilizuje a teploty sú príjemné. Väčšina ľudí dorazí práve v lete, keď sú teploty vyššie a návštevníci užívajú si kúpanie v krásnom mori.

Známe pláže na Exuma Cays

Exuma Cays je domovom niekoľkých nebeských pláží, ktoré z neho činia miesto k úplnému oddychu a relaxu. Bledý piesok, krištáľovo čisté more, ostré zákruty a jemný vietor - to je to, čo robí pláže na Exuma Cays tak oslnivými.

Pig Beach, ktorá je tiež známa ako Big Major Cay je pláž, kde si môžete pozrieť divé prasce, ktoré sa zvyčajne kúpu v mori. Ein býva čierne a má ohanbia na hlave a cieľom prasiat je určite získať ciel e raz. Môžete sa pozrieť aj na Sand Dollar Beach, kde počas búrky môžete nájsť soliárne hviezdy. Ďalšími populárnymi plážami na Exuma Cays sú Ten Bay Beach, Coco Plum Beach a Tropic of Cancer Beach.

Vodné športy na Exuma Cays

Ak sa vám už zdá plávanie v oceáne nudné, Exuma Cays vám ponúkajú niekoľko vodných športov. Okrem potápania a rybolovu si môžete vyskúšať aj windsurfing, kajakárstvo a paddleboarding. Väčšina hotelov a rekreačných stredísk ponúka aj kurzové vzdelávanie pre začiatočníkov.

Záver

Ak hľadáte miesto, kde by ste si mohli užiť dokonalú dovolenku v tropickom raji, Exuma Cays na Bahamách sú ideálnym miestom. Nemôžete sa dočkať, až túžobne zbystrie na vašu najbližšiu dovolenku a budete môcť užiť si čas na týchto úžasných miestach. Ak chcete zažiť niečo úplne jedinečné a luxusné, navštívte Exuma Cays.


Letenka Bahamy Exuma Cays


Bahamy Exuma Cays: Nesmierna krása ostrovného raja

Bahamy Exuma Cays sú známe svojou neskutočnou krásou modrého mora, bledoružových pláží a neodolateľne krištáľovo čistých vôd. Tento prírodný raj je zložený z viac ako 365 ostrovov a malých koralových útesov, ktoré sú rozptýlené v Atlantickom oceáne. To je miesto, kde sa snúbi luxus a divoká príroda, kde môžete relaxovať na pláži a zároveň objavovať úchvatné podmorské scenérie.

Jednou z najpopulárnejších atrakcií Exuma Cays sú slávne pláže s mäkko bielym pieskom a neobmedzeným prístupom k čistým modrým vodám. Pláže ako Tropic of Cancer Beach, Cocoplum Beach a Stocking Island sú miesta, ktoré dostali svoje meno za svoju neskutočnú krásu a pôvab. Môžete si oddýchnuť na lehátku, šnorchlovať v pobrežných vodách, alebo si ľahnúť pod palmový strom a nechať sa hýčkať slnečnými lúčmi - jedinečný zážitok, od ktorého sa vám rozžiaria oči.

Okrem pláží, Bahamy Exuma Cays sú tiež domovom pre jedno z najprirodzenejších divadie v oceáne - Exuma Cays Land and Sea Park. Toto prírodné rezervácie je centrom biodiverzity, kde môžete objavovať rozmanitú faunu a flóru. Môžete sa dozvedieť o exotických morských vtákoch, vidieť vzácne koraly, pozorovať juhoamerický ropuš a tilapiu a mať šancu stretnúť veľryby, delfíny a morské korytnačky. Exuma Cays Land and Sea Park je útočisko pre prírodu, kde sa dá svedkom krásy a harmónie medzi človekom a prírodou.

Okrem pláží a prírodných rezervácií, Exuma Cays ponúka aj rôzne aktivity na vodných športoch pre tých, ktorí hľadajú adrenalínový zážitok. Môžete sa vydať na súkromnú jachtu a objavovať okolité ostrovy, stúpnuť na vodné lyže alebo skúsiť rybolov. Okrem toho, môžete sa rozžiariť s dennou exkurziou na stanie svetoznámeho plávanie s divokými prasiatkami na Big Major Cay, kde môžete sledovať a dokonca sa stretnúť so sladkými prasiatky plávajúcimi v mori.

Ak túžite po luxuse a pohodlí, niektoré ostrovy v Exuma Cays ponúkajú luxusné rezorty a súkromné vily, kde si môžete dopriať vynikajúce služby a relaxáciu. Môžete si užívať privátne plavecké bazény, vychutnávať si oddychové terasy s výhľadom na more a relaxovať v wellness centre. Bahamy Exuma Cays ponúkajú veľké množstvo možností na stravovanie, od plážových barov až po luxusné reštaurácie, kde si môžete vychutnať čerstvé morské plody, tradičné bahamské jedlá a medzinárodnú kuchyňu.

Ak hľadáte destináciu, ktorá vám ponúkne dokonalú kombináciu plážového oddychu, prírodnej krásy a luxusu, neváhajte objaviť Bahamy Exuma Cays. Toto miesto vás okúzli svojou nezabudnuteľnou atmosférou, ktorá sa vám vryje do pamäti a bude vás očarovať každým krokom. Užite si letenku do tohto ostrovného raja a zažite dovolenku snov!


Dovolenka Bahamy Exuma Cays


Bahamy Exuma Cays: Ostrovné dobrodružstvo na Karibiku

Bahamy sú jednou z najkrajších destinácií na svete, kde môžete prežiť oslňujúcu dovolenku v luxusnom prostredí. Dýchajúca podnesením krás, modré more, bielosné pláže a nezabudnuteľný zážitok z rôznych vodných aktivít, Bahamy sú zemiou snov. Medzi ostatnými ostrovmi Bahám, ostrovy Exuma Cays sa odlišujú tým, že sú miestom neustálej prírodného krásy. Celá Exuma Cays ostrovná skupina sa skladá z asi 365 ostrovov a malých koralových kovov. Vynikajúce pláže, úžasná turistická infraštruktúra, výskyt ryb a iných morských tvorov, čistý vzduch a skutočne pohostinní miestni obyvatelia prinášajú obrovskú popularitu k ostatným miestam Baham.

Ak hľadáte veľkolepé zážitky na Bahamách, Exuma Cays je ten správny ostrov pre vás. Pokiaľ vás láka ostrovné dobrodružstvo, Exuma Cays vám ponúkajú unikátnu príležitosť objaviť krásy a potešenia, ktoré ponúka Karibik. Toto miesto je ideálne pre plachetnice, jachty, kiteboard, malé ponorky a kajaky, rybolov a potápanie. Existuje tiež niekoľko nádherných pláží, kde si môžete užiť pohodlne ležať a relaxovať.

Západo-exumy sú plné odľahlých a pokojných pláží, vrátane pláže Moriah Harbour a Coco Plum Beach. Toto miesto je ideálne pre rodiny s deťmi alebo pre tých, ktorí hľadajú nenápadné a tiché miesto pre oddych po celý deň. Medzi inými plážami, Exuma Park a Beach at Stocking Island sú tiež skvelými možnosťami pre prípad, akonáhle chcete opustiť prístav.

Exuma Cays je tiež domovom mnohých dykarských zón, kde možno nájsť mnoho druhov morských rýb, vrátane tyrána a policajta. Taktiež sa tu nachádza najkrajší morský park Caribbean Island, kde sa zotavujú morské želvy, ktoré boli zachránené pred vymiznutím. V blízkosti Bahami sú tiež niekoľko miest, kde sa môže pozorovať pohyb divokých oceánových dravcov.

Ak sa rozhodnete pre dovolenku na Bahamách, Exuma Cays je vašou najlepšou voľbou. Tu nájdete krásne prostredie, kde sa môžete užiť tropických pláží, zvukov oceánu a vynikajúci luxus. Pridajte sa k ostatným návštevníkom a užite si množstvo nezabudnuteľných zážitkov, zatiaľ čo objavíte krásy Baham.


Ubytovanie Bahamy Exuma Cays


Bahamy sú ostrovný štát v Karibiku, ktorého jedným z najkrajších miest je Exuma Cays. Exuma Cays je mestská oblasť na juhu Exumskej skupiny ostrovov a je to tajomné miesto, kde sa stretáva príroda so zábavou. Tento ostrov ponúka turistom množstvo aktivít, od prechádzok na pláži až po potápanie.

Pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie, v Exuma Cays sa nachádzajú niektoré z najlepších svetových ubytovacích zariadení. Výnimočné bungalovy a vily sú zasadené v krásnom a prirodzenom prostredí, ktoré ponúkajú skutočný pocit z ostrova, zatiaľ čo zariadenia ako bazény, veľa miest na sedenie, bary a resorte zaisťujú valérové a upokojujúce prostredie, ktoré uspokojí potreby každého turistu.

V Exuma Cays sa nachádzajú aj menšie a útulnejšie ubytovacie zariadenia. Okrem tradičných hotela, apartmánov a B&B, môžete nájsť aj chaty, ktoré sú rozmiestnené priamo na pláži. Tieto chaty ponúkajú osobnejší zážitok a zároveň vám umožňujú byť v tesnej blízkosti oceánu. Chaty majú vlastnú kuchyňu aj kúpeľňu a sú ideálne pre páry alebo malé rodiny.

Mnoho turistov prichádza do Exuma Cays predovšetkým kvôli mnohým vodným aktivitám, a to okrem iného aj kitesurfingu, potápaniu alebo šnorchlovaniu. Ubytovanie v Exuma Cays poskytuje svojim hostím služby potrebné na uspokojenie každej potreby a zabezpečeniu maximálneho komfortu.

Ak chcete zažiť nádherný čas na neznámom ostrove s priateľmi a rodinou, Exuma Cays ponúka rôzne ubytovacie zariadenia pre každého, či už hľadáte luxusné zázemie alebo chcete zažiť malý ostrovný život. Ak hľadáte únik z ruchu a zhonu, potom Exuma Cays je ideálnym miestom pre vás.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Exuma Cays


1. Kde sa nachádzajú Exuma Cays na Bahamách?
Exuma Cays sú skupina ostrovov, ktorá sa nachádza na Bahamách.

2. Aké je najlepšie spôsob, ako sa dostať na Exuma Cays?
Najlepším spôsobom, ako sa dostať na Exuma Cays, je letecky pristáť na MFFS Mezinárodné letisko v Great Exuma a potom použiť miestnu dopravu alebo prenajať loď na presun na samotné ostrovy v skupine Exuma Cays.

3. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Exuma Cays?
Najlepšie obdobie na návštevu Exuma Cays je od decembra do mája, keď je teplejšie a suchšie počasie.

4. Aké aktivity a atrakcie ponúkajú Exuma Cays?
Na Exuma Cays si môžete vychutnať krásne pláže, vodné športy ako potápanie a šnorchlovanie, rybolov, návštevu prekrásnych modrých jaskýň a plávanie s divými prasiatkami.

5. Môžem si prenajať loď na presun na Exuma Cays?
Áno, je možné si prenajať loď na presun na Exuma Cays. Je to jedna z najlepších možností, ako preskúmať a objaviť rôzne ostrovy v skupine Exuma Cays.

6. Aké sú najlepšie miesta na ubytovanie na Exuma Cays?
Na Exuma Cays nájdete rôzne možnosti ubytovania vrátane luxusných rezortov, plážových bungalovov a súkromných výnimočných domovov.

7. Koľko trvá let z hlavného mesta Bahám do Exuma Cays?
Let z hlavného mesta Bahám, Nassau, na Exuma Cays trvá približne 30 - 45 minút.

8. Potrebujem vízum na návštevu Exuma Cays ako turista?
Ak ste občanom krajiny, ktorá má dohodu o bezvízovom vstupe s Bahamami, nebude potrebné získať vízum na návštevu Exuma Cays ako turista. Je však dôležité overiť si aktuálne vízové požiadavky pred cestou.

9. Aké je miestne jedlo na Exuma Cays?
Miestne jedlá na Exuma Cays sa zameriavajú na čerstvé morské plody a karibskú kuchyňu. Tu si môžete vychutnať chutné plody mora, ako je humár alebo homár, ako aj pokrmy z mořských plodov a rýb.

10. Aké je miestne počasie na Exuma Cays?
Miestne počasie na Exuma Cays je väčšinou teplé a slnečné. Priemerné teploty sa pohybujú od 24°C - 29 °C a väčšinou sa udržujú počas celého roka.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky