Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course

Najčastejšie otázky a odpovede Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course sú:

1. V akom stave je golfový ihrisko v Cedar Valley?

Golfový ihrisko je v dobrom stave. Bolo zrekonštruované a upravené, aby poskytovalo optimálny zážitok z hry.

2. Aké sú ceny za hru na Cedar Valley Golf Course?

Ceny sa líšia v závislosti od ročného obdobia a času dňa. Pre aktuálne ceny nájdete informácie na webovej stránke golfového ihriska.

3. Musíte byť členom klubu, aby ste mohli hrať na Cedar Valley Golf Course?

Nie, nie je potrebné byť členom klubu. Cedar Valley Golf Course je verejné golfové ihrisko a otvorené pre všetkých golfistov.

4. Aké vybavenie je dostupné na Cedar Valley Golf Course?

Na ihrisku sú k dispozícii vozíky, zvary, golfové vozíky a golfové palice. Taktiež je vybavené klubovňou.

5. Musím rezervovať čas hry na Cedar Valley Golf Course vopred?

Áno, je potrebné si rezervovať čas hry vopred. Môžete si rezervovať čas cez telefón alebo online na webovej stránke golfového ihriska.

6. Aké sú otváracie hodiny golfového ihriska?

Golfové ihrisko Cedar Valley je otvorené denne od 7:00 do 18:00. Zmeny v otváracích hodinách môžu byť vyhlásené v prípade zlého počasia alebo iných situácií.

7. Aké sú najlepšie ubytovacie možnosti blízko Cedar Valley Golf Course?

Blízko Cedar Valley Golf Course sú dostupné rôzne možnosti ubytovania, od hotelov až po apartmány. Najlepšie možnosti môžete nájsť na webovej stránke golfového ihriska alebo na cestovnej agentúre.


Ubytovanie Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course je jedným z najlepších golfových ihrísk v Antigve a Barbude. Toto nádherné ihrisko ponúka nielen skvelé golfové zážitky, ale aj pohodlné ubytovanie pre golfistov a návštevníkov.

Nachádza sa v oblasti Cedar Valley, len pár minút jazdy od hlavného mesta St. John's. Toto golfové ihrisko je obľúbené nielen medzi miestnou komunitou, ale aj medzi návštevníkmi z celého sveta.

Okrem jedinečného golfovania má Cedar Valley Golf Course vynikajúce zariadenia pre ubytovanie. Sme vám k dispozícii so špičkovými možnosťami ubytovania na základe vášho výberu. Môžete si vybrať medzi luxusnými vilami s výhľadom na ihrisko alebo komfortnými apartmánmi vo vyššom štandarde.

Luxusné vily sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie s výhľadom na nádhernú prírodu Antigvy a Barbudy. Tieto vily sú plne vybavené modernými zariadeniami a ponúkajú súkromie a pohodlie. Môžete si užiť svoje raňajky alebo večere na terase s úchvatným výhľadom na golfové ihrisko a okolité zelené prostredie.

Pre tých, ktorí preferujú príjemné a útulné ubytovanie, sú tu komfortné apartmány. Tieto apartmány sú dobre vybavené a poskytujú vám všetky potrebné zariadenia pre pohodlný pobyt. Sú situované v blízkosti golfového ihriska a majú výhľad na krásne okolie.

Najväčšou výhodou ubytovania na Cedar Valley Golf Course je prístup k skvelým golfovým zážitkom. Toto ihrisko má 18-jamkový golfový park s nádhernou tropickou krajinou a úchvatnými výhľadmi. Je ideálne pre golfistov všetkých úrovní, od začiatočníkov po profesionálov.

Po celodennom hraní golfu si môžete oddýchnuť v areáli ihriska, ktorý ponúka rôzne rekreačné možnosti. Môžete navštíviť relaxačný bazén, inšpirovať sa výstavou miestnych umeleckých diel v galérii alebo si užiť chutné jedlo a pitie v reštaurácii.

Cedar Valley Golf Course je ideálnym miestom pre golfistov, ktorí hľadajú nielen vynikajúce ihrisko, ale aj kvalitné ubytovanie. Jeho blízkosť k hlavnému mestu a ďalším turistickým atrakciám robí z Cedar Valley Golf Course ideálny výber pre dovolenku v Antigve a Barbude.


Dovolenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Ak hľadáte dokonalú dovolenku, Antigua a Barbuda by mohli byť vašou ideálnou voľbou. Toto karibské ostrovné územie ponúka nádherné pláže, jasné modré vody a neustále slnečné počasie. Ale okrem toho ponúka aj inú formu relaxácie a zábavy – golfové ihrisko Cedar Valley.

Cedar Valley Golf Course je jedným z najobľúbenejších golfových ihrísk na Antigue a Barbude. Nachádza sa v oblasti St. John's, v blízkosti hlavného mesta. Toto ihrisko s 18 jamkami bola navrhnutá a postavená americkým architektom Ralpha Aldridgeom a otvorená v roku 1970.

Tento golfový komplex ponúka nádherné výhľady na okolitú krajinu, ktorá sa skladá z prírodnej vegetácie, palmových hájov a kvetinových záhonov. Samotné ihrisko je dobre udržiavané a ponúka jedinečný mix rôznych ťažkostí a nástrah. Každá jamka je iná a vyžaduje šikovnosť a presnosť. Cedar Valley je známa svojimi vodnými hazardmi a použitím rôznych jemných a hrubých úsekov.

Nezáleží, či ste profesionálny golfový hráč alebo začiatočník, Cedar Valley poskytuje všetko, čo potrebujete pre vašu hru. Majú k dispozícii prenájom golfových vozíkov, čalúnených vozíkov a golfových palíc, takže sa nemusíte obávať, že niečo zabudnete doma. Okrem toho, na ihrisku je aj golfová akadémia, kde môžete zlepšiť svoje zručnosti a techniky.

V prípade, že sa necítite úplne v pohode s hrou Golfu, na Cedar Valley Golf Course si môžete užiť aj iné aktivity. Môžete relaxovať s priateľmi alebo rodinou v klube, kde nájdete reštauráciu s výhľadom na ihrisko. Po partii golfa si môžete posedieť a vychutnať si miestne gurmánske špeciality a exotické koktaily.

Dovolenka na Antigue a Barbude je určite nezabudnuteľným zážitkom. Či už sa rozhodnete nazbierať slnko na pláži, objavovať miestne kultúrne pamiatky alebo si zahrať golf na Cedar Valley Golf Course, táto karibská destinácia vám poskytne pocit oddychu a luxusu. Ak ste golfovým nadšencom, určite sa nezabudnite vybrať na jedno z najkrajších karibských golfových ihrísk – Cedar Valley.


Letenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Ak milujete golfové ihrisko s nádherným výhľadom na Karibské more, tak by ste si nemali nechať ujsť príležitosť zahrať si na Cedar Valley Golf Course v Antigue a Barbuda. Toto golfové ihrisko je jedným z najobľúbenejších miest medzi miestnymi hráčmi, ako aj medzi turistami.

Cedar Valley Golf Course sa nachádza v oblasti v blízkosti hlavného mesta St. John's a je považované za jedno z najkrajších ihrísk v Karibiku. S výhľadom na tyrkysové more, svieže jemné pieskové pláže a zelené hory tvorí perfektnú scenériu pre denne golfové potomstvo.

Toto 18-jamkové ihrisko je skutočnou výzvou pre golfové hráčov všetkých úrovní. S rovnomernými trávnikmi, zdĺhavými trávnikmi a malými vodnými plochami si hráči musia vybrať správnu stratégiu a techniku pre každý jednotlivý dieru. Ihrisko je dobre udržiavané a ponúka perfektné podmienky pre hru.

Pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoju hru, Cedar Valley Golf Course ponúka aj lekcie a tréningové školy s profesionálnymi golfovými trénermi. Títo tréneri vám pomôžu zlepšiť vašu techniku, správne využívať svoju výbavu a naučia vás taktiku pre rôzne typy ihrísk.

Ale Cedar Valley Golf Course nie je len o hre. Počas svojej návštevy si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolitú krajinu a more. Klubovňa ponúka taktiež vynikajúce jedlá a osviežujúce nápoje, ktoré si môžete vychutnať po hre.

Po golfovom zážitku si môžete vychutnať aj okolie. Antigua a Barbuda ponúkajú tisíce biele pieskové pláže, krištáľovo čisté more a bohatú kultúru. Môžete oskúšať potápanie v blízkosti korálových útesov, prechádzky po tropických džungľách alebo navštíviť miestne trhy so suvenírmi a umeleckými dielami.

Cedar Valley Golf Course v Antigua a Barbuda je skutočným rajom pre golfových nadšencov. S krásnym ihriskom a úchvatnými výhľadmi ponúka jedinečný zážitok. Takže, ak plánujte svoju ďalšiu dovolenku na Antiguu a Barbudu, nezabudnite si vziať svoje golfové palice a navštívte Cedar Valley Golf Course pre nezabudnuteľné ihriskové dobrodružstvo.


Počasie Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Počasie v Cedar Valley Golf Course v Antigua a Barbuda je typické pre karibskú oblasť s miernym dažďovým obdobím. Tropické podnebie v tejto oblasti zaručuje teplé a slnečné počasie počas väčšej časti roka.

Antigua a Barbuda sa nachádzajú v Karibskom mori a majú tropické klimatické podmienky, kde teploty sa pohybujú medzi 25 - 30 stupňami Celzia počas celej roka. Teploty sú najvyššie v období od júna do septembra, zatiaľ čo najnižšie teploty môžu byť zaznamenané v zimných mesiacoch - december a január.

Väčšina dažďových zrážok v Antigui a Barbude spadne počas dažďového obdobia, ktoré trvá od júna do novembra. Tieto mesiace sú obdobím hurikánov, ktoré môžu priniesť silné veterné búrky a prívalové dažde. Preto ak plánujete návštevu Cedar Valley Golf Course v tomto období, je dobré mať na pamäti možnosť zmeny počasia a prispôsobiť sa prípadným poveternostným podmienkam.

V ostatných mesiacoch, konkrétne od decembra do mája, je počasie v Cedar Valley Golf Course menej daždivé a môže byť považované za suché obdobie. Tieto mesiace sú ideálne pre golfistov, ktorí uprednostňujú slnečné a teplé dni bez príliš veľkého rizika zrážok.

Je však dôležité si uvedomiť, že počasie je nepredvídateľné a môže sa meniť. Pred cestou na Cedar Valley Golf Course je vhodné skontrolovať predpoveď počasia a prípadne sa poradiť s miestnymi odborníkmi na miestne klimatické podmienky.

Celkovo je Cedar Valley Golf Course ideálnym miestom pre nadšencov golfa, ktorí chcú užiť nádherné karibské klima a krásnu prírodu Antiguy a Barbudy. Súčasná situácia s počasím môže ovplyvniť váš zážitok z hry, preto venujte pozornosť predpovediam počasia, aby ste si mohli naplánovať svoju návštevu v čo najlepšom čase.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky