Č. 4 č. 5 Svetelný Futbal PU Opotrebovaniu Blikajúce Reflexné Futbal Dospelých A Dieťa Odborné Školenia Futbal

€18.51

€24.68

-24 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Č. 4 č. 5 Svetelný futbal PU opotrebovaniu blikajúce reflexné futbal dospelých a dieťa odborné školenia futbal

Odrážky:

1、Lepšie Reflexné Účinok: nová generácia reflexný materiál sa používa v tejto holografické reflexné futbalový loptu, robí futbalový loptu viac odolné a dosiahnuť lepšie reflexné žiariace futbalový loptu účinok. Ak futbalový loptu pod svetlom a pozriete zo smeru svetla, bude vám úžasné, o jasne žiariace futbalovej lopty. Perfektný lesk futbalový loptu efekt je urobiť fotografie alebo videá s blesk.

2、Špeciálny Darček: hľadáte darček pre vaše deti, priateľov alebo rodiny? Táto reflexná loptu futbal nie je len o pravidlách, veľkosť 4 futbalový loptu, ale aj holografické žiariace futbalový loptu, ktorý môže hrať v noci, vyzerá to tak cool a žiarivo sa chytiť iné oči, ako špeciálne a praktické futbalový loptu darčeky pre futbal milovníkov, prečo ujsť?

3、Cool pre Sociálne Médiá Príspevky: holografný žiariace futbalový loptu nasnímané fotografie a videá sú skvelé pre zdieľanie na sociálnych sieťach, to robí vyzerá v pohode a výrazné.

4、Odolný Materiál: Toto svetlo do futbalovej lopty je vyrobený z prémiovej reflexné PU kožené so 100% nylon vinutia a pružné gumené mechúra udržiavať dobré bounciness. Ako indoor-outdoor tréning futbalový loptu nového materiálu sme si, je veľmi odolné, oteruvzdorné a nie je ľahké úniku.

5、Skvelá Dovolenka Použitie: môže sa používať ako normálne hru alebo školenia loptu, a môže byť tiež použitý pre výkon.Je to skvelý darček pre deti. Veľkosť: Č. 4 a Č. 5 sú k dispozícii.

Popis:

Ako holografické žiariace futbalový loptu funguje?

Táto reflexná futbalová lopta je vyrobená z poistného reflexné PU kožené, keď svetlo dopadá tento povlak, to spôsobuje reflexné účinok, futbalový loptu nerozsvieti sám. To vyzerá tmavo z niektorých uhlov, ale ak sa pozriete zo smeru svetla, to môže byť veľmi sýte. Perfektný lesk futbalové lopty efekt je urobiť fotografie alebo videá s blesk.

Funkcie:

1. Noc Žiariace: Noc žiariace futbal, fantastické. Skvelé pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií.

2. Odolné voči opotrebovaniu: Mäkké a jemné kožené bez uškodí nohy, vnútorné tesnenie, opotrebovaniu a kick-odolné.

3. 2 Veľkostiach: Presnosť ryté línie, dobré vzduchotesnosť, 2 veľkostí si môžete vybrať.

4. Trvanlivé Kvality: Zabalený v nylon, silný a odolný.

5. Najlepší Darček: najlepší darček pre rodinu a priateľov.

6. Široký Aplikácie: Toto jedinečné svetlo do futbalovej lopty vlastní dobrý výkon aj vnútorné a vonkajšie, môže byť použitý na dvore, na ulici alebo na ihrisku, atď, či je deň alebo noc. A to holografické futbalová lopta vhodná pre všetky vekové kategórie deti, muži, ženy, chlapci, dievčatá, mládež, dospievajúcich, ktorí sú futbal milenci. Kompletné príslušenstvo čerpadla a loptu ihly je viac vhodné pre vonkajšie použitie, ako sú rodinné kempovanie.

Špecifikácie:

Typ: Reflexná Futbalovej Lopty

Materiál: guma a reflexné PU koža

Farba: reflexná farebné

Veľkosť: Č. 4/5

Balenie Zoznam:

1*Reflexné Futbalovej Lopty

Štítky: futbal žiara, rada substitučnej futbal, futbal, futbal, šatky futbal, teny futbal, svetelný loptu futbal, deti futbal, footbal, futbal futbal, futbal obrázok

Pôvod CN(Pôvodu)
Nafukovacie Áno
Materiál PU

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád