Hra Fallout 4 (PS4) používané

€10.04

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Fallout 4 Od tvorcov kultového role-playing hry Manga a zabudnutia, Bethesda štúdio, by mali byť základy položil v poslednej časti série. Hra však má svoj vlastný zoznam hry inovácie, ktorá bude nepochybne prilákať nových hráčov do série.

Jadrové dobrodružstvo

Žiadna iná spoločnosť na svete môže vytvoriť role-playing hrách ako Bethesda. Štúdio projekty sú vždy obrovské dobrodružstvo v epic svet. Hráči sú ochotní ponoriť do týchto vesmírov preskúmať mestá a voľne žijúce zvieratá, bojovať proti nepriateľom a nakoniec zachrániť tento svet. V Fallout 4, štúdio prekonal sám, dodáva veľké množstvo dielov na životné prostredie, tak, že svet rádioaktívneho odpadu doslova ožíva na obrazovke.

V tejto časti seriálu sa dostanete na rádioaktívne Bostone. Tradične pre hru, váš hrdina je jeden z útulkov, ktoré boli postavené v celej Amerike ešte pred začiatkom atómovej vojny. Dej sa začína tesne pred udalosti, katastrofy, a na začiatku hry budete mať možnosť vidieť desivé účinky výbuchu jadrovej bomby. Čoskoro po šokujúce prológ sa ocitnete v otvorenom svete, hry a môže vedúci všade tam, kde chcete. Mapa je rýchlo naplnené ikony, ktoré sú tak manyat ísť na dobrodružstvo v neznáme miesta karty. V tejto časti, vývojári zahriať záujem o štúdium tým, že nesmie povedať vopred, čo je na vás čaká v určitom mieste. Môžete objaviť ďalšie hľadanie, užitočné predmety, alebo zábavný charakter.

Často budete musieť čeliť nepriateľom. Mnohí odporcovia boli presunuté z poslednej časti série, napríklad, supermutants a pazúrov smrti. Hra tiež pridal veľa rôznych nepriateľov, ktoré vyzerajú pôsobivé a nebezpečné na obrazovke, vďaka novej generácii rozvrh. Okrem bitiek, budete musieť rozbiť technika a zámky. Nový prvok hry v štvrtej časti je výstavba osady. To je vyzdobený ako mini-hry: si vyberte polohu budov a prísť s interiérom. Na získanie materiálov pre výstavbu, je potrebné zničiť životné prostredie.

Hra bola úspešná pre vývojárov na slávu. Fallout 4 sa utiahnuť do vášho sveta na dlhé hodiny a umožní vám prežiť mnoho jedinečných herných momentov.

Štítky: PS4, laser ps4, fotoaparát thumb, 5 playstation, spad hry, diskový ukladací priestor veža, 4 spad, ps4 skrutka nastavenie, darčeky fallout 4, disk veža

Názov Značky ŽIADNE

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád