Hudobný Raj Triedy D Intergrated Zosilňovač, USB DAC (Digital Amp, MP-303 Vstavané rúry a Tranzistor

€153.44

€210.19

-26 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Hudobný Raj Triedy D Intergrated Zosilňovač, USB DAC (Digital Amp, MP-303 Vstavané rúry a Tranzistor

Funkcie:

Obvod Konfigurácia

Trieda GE 5670 trubice sa používa pre predzosilňovač, a NÁS 50W Triedy D pre digitálne post-amp časť. Vstavaný HD 24 96Khz USB DAC modul podporuje USB vstup, a tradičné RCA vstup.

Zdroj Napájania

Dovezené rozšírené krúžok v tvare napájací transformátor, a HiFi filtračné kondenzátory poskytujú čistý a stabilný napájanie rezervy.

Trubica + Class D Zosilňovač

Vopred zosilňovač trubice používa Americké GE 5670 dual triode trubice pre audio zosilňovača. Výkonový zosilňovač prijíma American high-efficiency Class D zosilňovač modul, ktorý poskytuje 50W (RMS) výstupný výkon na kanál.

PCB Dosky plošných spojov

S full-line ponorenie zlato proces, rozšírené FR4 sklenené vlákna palube zaisťuje vynikajúcu súčasný prenos výkonu a odolnosť voči oxidácii.

Kvalitné Komponenty

Vysoko kvalitné NÁS vojensko-stupeň odpory, nemeckej spojky kondenzátory, premium filtračné kondenzátory, Japonci a potenciometrov hlasitosti sú používané.

Reproduktor Výstup

Podporuje 4-8 ohm reproduktory a poskytuje 50W vysoký prúd výstup na kanál. Pozlátené výstupné terminál podporuje banánových, Y plug a priame krúteného drôtu.

Dizajn Exteriéru

Plášť je vyrobený z vysoko pevnej ocele. Panel a gombík sú vyrobené z pevnej hliníkovej zliatiny CNC procesu. Stručné panel dizajn vám umožní naučiť sa ju používať v priebehu niekoľkých minút, bez nutnosti čítať manuál v predstihu. Hmotnosť: 8.5 kg.

Zvukové Vlastnosti

Zvuk je živý a jemná, bez suchosť tradičné tranzistor stroje. To ponúka široké zvukové pole, silný troch-dimenzionální zmysel, vynikajúci výkon v nízkych frekvencií, strednej frekvencii tučný zvuk a vysoko-frekvenčné jemné zvuk.

Frekvenčná & THD

15-25Khz,

Package Zahrnuté:

- 1 x Digitálny Zosilňovač DAC

Štítky: v trubice zosilňovač, amp trubice, dac, usb, bass tube amp, amp d, jazvečík wall art, 5 mp fotoaparát, hliníkové zosilňovač šasi trubice, hudba raj, samsung j 9 pro

Číslo Modelu MP-303
Gyro 0
Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Štát Montáž Takmer Hotový
Rozsahu 1
Názov Značky TZT
Max Rýchlosť 0

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád