Doprava zadarmo 11 Farieb Golden Rose Permanentného make-upu Atrament

€31.71

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

11 Farieb Golden Rose Permanentného Make-Upu Atrament Popis Produktu

Značka: Golden Rose

Objem: 10 ml/fľaša

Množstvo: 11

čierna / Tmavá Káva / Čokoláda /Hlboké Káva / Hnedá Káva / Svetlo Kávovary / Žiarivo Červená / tmavá Červená / Rose / Oranžová Červená / Ružová

Sú vyrobené z odreniny čerstvé a čisté, v horských jemne s vynikajúcou lesku a libra farba, ale nikdy sa zase farbu.Aby chromatické rýchlejšie a farbu udržať odolnejšie,že bude pokožky zdá sa, že trojrozmerný efekt po dual chromatication ak dal trochu concertrated kvapaliny do farby.

Dodržiavajte tieto všeobecné pokyny pred použitím:

• Nemiešajte pigmenty rôznych značiek.

• Dobre potraste pred každým použitím.

• Nikdy sa nedotýkajte pigment fliaš alebo pigment kontajnerov s kontaminované rukavice, aby sa zabránilo krížovej kontaminácii.

Návrat politiky:

1.7 dní po kupujúci dostane

2.Ak nie ste spokojní s týmto položku po prijatí do 7 dní, môžete ju poslať späť k nám. Kupujúci zaplatiť poštovné vrátiť položku. Uistite sa, že položka s pôvodnom stave.

3.Vrátime vám 100% platby alebo výmenu súvisiace položky. Vaša 100% spokojnosť je náš cieľ, a to je naša povinnosť, aby zárukou kvality.

4.Kupujúci by mal kontaktujte nás pre vrátenie adrese pred expedícia zásielky, a kupujúci by nám povedať prepravné údaje a predpokladaný čas príchodu. Nie sme zodpovední za vrátený parciel a strát.

5.Pre položky s 1 alebo 2 rokov zadarmo, výroba, údržba záruka, môžeme slobodne poskytovať všetky diely bezplatné poštovné. Ak položka oprava potrebné vrátiť na pôvodné služby, za normálnych okolností nepravdepodobný, kupujúci zaplatí prepravné a domov.

6.Vezmite prosím na vedomie: ak pôvodný stav položky sa vrátil s škody, bez ohľadu na to, ako budeme potrebovať 10%-50% odpis, v závislosti od poškodenia.

Žiadne náhrady budú mať na položky, ktoré boli použité; môžete len na výmenu veci v tomto ohľade.

Akékoľvek iné otázky, rovnako neváhajte nás kontaktovať, určite, náš tím bude robiť lepšiu prácu za vás.

Ďakujeme vám za čas, zobrazenie tejto stránky.

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, môžete použiť sos správu systému získať rýchlu reakciu. Tiež si môžete chatovať s nami on-line cez trademanager z AM10:00-PM12:00 (Peking Čase).

Ak ste pravidelný zákazník alebo veľkoobchod, prosím, obráťte sa priamo na nás, a my vám ďalšie zľavy za tovar a poštovné.

Štítky: unisex žltá noc, penn zdravotníckej školy, penn powerstix basy, upgrade gy6 skúter, vw golf mk7 mat pohár, neffos x1 max skrutka, noc okuliare dievčatá, penn plax ozdoby, noc svietiť stick 50

Číslo Modelu 1
Druh Tattoo Ink

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád