Hnací hriadeľ MPV046 A11VG50 na opravu piestové čerpadlo

€192.86

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Prosím, poznámky, toto prepojenie obsahuje iba

1.MPV046 T13-L275MM,2KS.

2.A11VG50 T15-L230,2KS.

3.LOŽISKO 6207/C3,2 KS.

Ak máte záujem o iné diely,prosím, kontaktujte nás!

Naša spoločnosť dodáva rôzne druhy hydraulických častí čerpadla pre bager, hydraulické čerpadlo remanufacturing alebo opravu. Všetky časti sme vyrábané sú úplne zameniteľné s originálnym OEM diely ako Caterpillar,Rexroth,Kawasaki bez ohľadu na to, o kvalite alebo rozmery. Ak si zvolíte naše produktov, budete nízke náklady o rýpadlo hlavné čerpadlo údržbu.

Vždy sme venovať viac pozornosti o kvalite našich hydraulické čerpadlo časti zo surovín na obrábanie ,najmä o tepelnej úpravy. Stabilná teplota a dostatok času tepelné spracovanie sú prísne kontrolované naše štáby v dielni. O NÁS TIMEWAY ENTERPRISE LIMITED je zapojená v rokoch hydraulické stroje výrobku, návrh, vývoj, predaj špecializovaných spoločností, produktov coveredinclude celý piestové čerpadlá a motory piestové čerpadlo a motorových dielov, veje čerpadla, veje čerpadla kazety, zubové čerpadlá a motory, prevodovky čerpadlo / motor diely, mixér redukčný ventil, redukčný ventil príslušenstvo, hydraulické ventily a tak mnohých oblastiach. Výrobky sú vhodné pre rýpadlá, pavingmachines, stroje na vstrekovanie, valčeky, betónové čerpadlo truck, miešačky betónu, lisy, žeriavy stroje, keramika strojných zariadení, ocele, strojov, farmaceutické stroje, stavba lodí, strojov, banských a metalurgických strojov, ako sú hydraulické zariadenia ...... Spätná VÄZBA Milí Kupujúci, prosím, dajte nám 5-hviezdičkový Pozitívnu spätnú Väzbu po obdržaní našich balíkov.Sme cenený pre svoje surpport,vďaka. Ako opustiť 5-Hviezdičkový Pozitívnu spätnú Väzbu-- 1.Prosím, dajte nám 5-Ako nechať 5-Hviezdičkový Pozitívnu spätnú Väzbu-- Star Pozitívnu spätnú Väzbu. 2.Vyberte si 5-Hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu na tri podrobné spätnú väzbu. 3. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, kontaktujte nás v prvom rade.Náš personál sa bude snažiť pomôcť vyriešiť problém.

Štítky: pneumatický piest, magnetické jednotky čerpadla mp40, čerpadlo magnetické trubice, piestnice, magnetické jednotky čerpadla inox, prípravné magnetickým pohonom čerpadla, vysoká teplota magnetické čerpadla, magnetické rameno čerpadla, pneumatický valec malý, penis čerpadlo, magnetické

Názov Značky timeway
Pôvod CN(Pôvodu)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád