BME680 Životného prostredia Senzor VOC Teplota Vlhkosť vzduchu Tlak Vzduchu Modul

€10.89

€15.55

-29 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Funkcie

Tento útek doska poskytuje pohodlný spôsob, ako využiť populárne BME680 (teplota, vlhkosť, tlak a VOC plyn sensor module). BME680 je low-power senzor, ktorý dokáže detekovať teplota, vlhkosť, atmosférický tlak a VOC plyn s vysokým stupňom lineárnosť a presnosť. Zahŕňa SPI a I2C rozhrania, a môžete použiť náš mikroprocesory (ako Arduino, ESP8266) a jednej doske počítača (napríklad Raspberry Pi) pre čítanie meraných hodnôt.

Tento vysoko presných snímačov môže merať vlhkosť s presnosťou ±3%, tlak vzduchu s presnosťou ±1 hPa a teplote s presnosťou ±1.0°C. Vzhľadom na presnosť tlaku, snímač môže byť použitá na odhad výšky v rozmedzí ±1 meter!

Pracovný princíp plynu senzor je zmena vnútorného odporu, ktoré je navrhnuté tak, aby boli citlivé na zmenu prchavé organické zlúčeniny (VOC) koncentrácia plynov. Hoci snímač funguje dobre, to by nemal byť použitý pre akékoľvek bezpečnosti,hotový výrobok účely. Všetky plyn senzory musia byť kalibrované, aby sa dosiahnuť výstupu.

Popis:

Tento prielom PCB uľahčuje používanie BME680 senzory, najmä na solderless breadboards!

Robustný (1,6 mm) fialová PCB s 6-pin hlavičky na strane (VCC, GND, SDA/SDI, SCL/SCK, SMTUR a CS)

Obsahuje 6-pin konektor (je potrebné, aby spájkovacie!)

Špecifikácie:

Materiál:plast

Veľkosť:0.4 x 0.7 x 0.2 v

Farba:farebné

Napájanie: 5VDC

Package Zahrnuté:

1PC X BME680

Poznámky:

1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.

2. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Štítky: senzor okolitého, teplota vzduchu snímač pre, analógový snímač tlaku, bezec nohavice na zips nohu, dievča xxxl, bme280, bme680 senzor, japonský pyžama, bmp280, amoniak senzor

Názov Značky ONLENY
Kompatibilita Ostatné
Zväzok ŽIADNE
Štát Montáž Ready-to-Go
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu ŽIADNE
Certifikácia ŽIADNE

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád