6.39" Super AMOLED Pre Xiao Mi 9 LCD Displej MI9 Screen Dotknite sa položky Digitalizátorom. Montáž Časti Displeja Xiao MI 9 Náhradné Diely

€45.76

€68.29

-32 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

FAQ: Q1. Robí obrazovky majú digitálny odtlačok funkciu? Odpoveď: displej ponúkame na predaj je AMOLED displej, ktorý podporuje odtlačkov prstov funkcie, a tam je odtlačkov prstov otvor na displeji. Ak váš snímač odtlačkov prstov je dobré a správne nainštalovaný. Odtlačkov prstov funkcia je k dispozícii. 2. otázka: Prečo nemôžem používať snímač odtlačkov funkciu po inštalácii obrazovky? Odpoveď: Našich obrazovkách bude odoslaný až po odtlačky prstov, ktoré sú testované. Ak váš odtlačok prstov a nemôže byť použitý, je možné, že snímač odtlačkov prstov je zlomené, alebo odtlačkov prstov otvoru, nie je správne nainštalovaný. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na obchod, služby zákazníkom. Ďakujeme!

Teplé Tipy:

1.Raz položky prišiel,overiť, že výrobky sú v dobrom stave.Ak existuje akékoľvek poškodené balenie,prosím, prijmite to a daj nám svoju spätnú väzbu okamžite.Pri otvorení balík , prosím, strieľať je vybalenie video.

2.LCD obrazovke musia byť testované pred inštaláciou. (Len odkaz LCD na základnej doske pre testovanie). Neinštalujte LCD displej pred testovaním.

3.Ak máte problém s výrobku počas testu.Musíte poskytnúť skutočné fotografie, videá a iné dôkazy,najmä "MS" label, aby preukázal, že ste výrobok zakúpili.Potom, poskytneme Výmenu / Vrátenie služby.

4.Pred inštaláciou obrazovky, prosím, vyberte batériu byť opatrní pri inštalácii.Nenechajte si vytiahnuť na IC ktorý sa nachádza na flex kábel.

5.Keď sa obrazovka LCD poškodený po inštalácii, budeme poskytovať náhradné služby a súhlasíte s tým, že kupujúci vrátiť tovar na výmenu. Avšak, náklady na vrátenie tovaru, musí byť zaplatená kupujúcim.

6.Ponúkame 6 mesiacov záruky pre produkt. Ale nasledujúce situácie nie sú v záruke.

(1)Umelo škody

(2) Inštalácia chyby

Štítky: mi9 xiao, mi xiomi, mi10 xiao, 3 xaomi, displej lcd, xioami band 3, xiao redmi poznámka 10x 5g, fondy mi 9, rok xiao mi 9 se, micky xiao mi 9t

Položka 2
Položka Stav Nové
Miesto dodania
Veľkosť
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Certifikácia ŽIADNE
Druh LCD displej a Dotyková Obrazovka Digitalizátorom.
Záruka
Displej > 3"
Číslo Modelu Pre Xiao 9 LCD
Pôvod CN(Pôvodu)
Rozlíšenie
Materiál AMOLED
QC
Balenie
Položka 3
Položka 1
LCD Auta Áno
Kompatibilné Značky Xiao
Názov Značky Xiao

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád