T6 nepremokavé silné svetlo bicykel predné svetlo zadné svetlo s horských bicyklov, požičovňa svetlometu noc na koni svetlo

€14.38

€20.84

-30 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Popis:

Táto položka je nabíjateľná požičovňa LED svetlom.

Vstavané Lítiové batérie, 4 rôzne svetelné režimy.

A s nepremokavé dizajn, aby ste sa na koni voľne, bez ohľadu na dážď.

Môže sa ľahko inštaluje na bicykli chvost priniesť nejaký pôžitok z vášho disku a zvyšuje bezpečnosť jazdy.

Funkcie:

- VYSOKÁ INTENZITA JASU a NASTAVITEĽNÉ 3-REŽIMY: Vysoká účinnosť a Vysoký jas a odrážajú dlhé vzdialenosti s nastaviteľným multi-mode: Vysoká režim, Nízke režim, Cyklistické svetlo Strobe režime.

- USB NABÍJATEĽNÉ S dlhodobo ČAS: USB Nabíjateľné Smart Touch Prepínač Požičovňa Svetlometu, vstavaná batéria Väčšiu kapacitu až 3000mAh.

- NÁSOBNÁ OCHRANA konštrukcie: Nepremokavé a v nevýbušnom vyhotovení s IP65 nepremokavé dizajn. Viac ochrana dizajnu, vrátane ochrany pre nad-aktuálne, viac-výtok, preplatok, a skrat, môžu byť prispôsobené pre všetky druhy počasia.

- JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA a Všestranné Použitie: Jednoduchá inštalácia, rozoberať a vykonávať ako flaslight. Integrované, Praktické, Spoľahlivé a Trvanlivé, Energeticky Úsporné, Pohodlné s indestructibly postavený na bicykel predné svetlá na cestovanie, hory, chôdze a jazdy na koni.

Funkcie:

- Farba LED: Červená

- Mode: 4 režimy. (konštantný,pomalý blesk,výbuch lash a flash v poradí)

- Jas: 15 lúmenov

- Rozmer výrobku:7.5* 3* 2cm

- Montáž Umiestnenie: požičovňa sedlovka

- Vhodný Priemer Trubky:12-34cm

- Vysoká kvalita vnútorná lítiová batéria,treba len približne 2 hodiny je možné úplne nabiť, kým sa používa pre asi 12 hodín.

- USB nabíjateľné bicykel zadné svetlo a auto cut off keď je plne nabitá.

- Super vodotesný,aby ste sa na koni voľne, bez ohľadu na dážď.

Balík obsahuje:

-Predné & Zadné Svetlá

-2 * USB Kábel

Štítky: štýlový bicykel svetlometov, požičovňa svetlometu značky, cyklistické príslušenstvo svetlometov, požičovňa svetlometu vidlica, požičovňa svetlometu morská víla, pagao požičovňa svetlometov, požičovňa svetlometu široký, inbike požičovňa svetlometov, cyklistické osvetlenie reflektor, požičovňa svetlometu inteligentný

Zdroj Napájania Batérie
Montáž Umiestnenie Rám

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád