ThinkPad W530 T420 W520 W510 T430 W701 optickej jednotky bit pevného disku a držiak HDD SDD caddy SATA3.0

€8.16

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Thinkpad T430 T420 T510 T520 T530 W530 W700 CD-ROM jednotku pevného disku a držiak

Doprava

1) Dovozné colné alebo iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na miestne Colné pred objednaním. Prosím informujte nás, ak máte nejaké špeciálne požiadavky na prepravné vyhlásenie .

2) Položky sú dodávané na objednávku adresu. Prosím, uistite sa, že necháte všetky prijímač informácie(úplná adresa, meno a priezvisko a kontaktné číslo) správne.

Ak vaša e-mailová adresa je k dispozícii, môžete získať e-maily z informácií potvrdzujúcich adresu pred zásielky a aktualizovať sledovacie číslo zásielky na prepravu.

Ak chcete zmeniť adresu, kontaktujte nás prosím v priebehu jedného dňa . Nie sme zodpovední za zlý/nedoručila adresu.

Vrátenie a Záruka

1) Všetky položky sú testované a je v dobrom stave pred zásielky.

2) Ak sa zobrazí nesprávne alebo chybné položky, prosím, kontaktujte nás pre výmenu alebo vrátenie peňazí v prípade vášho prijatia tovaru.

3) Pre všetky osobné dôvody(non-predávajúci je chyba) vrátenie vrátenie peňazí, prosím, kontaktujte nás do 14 dní . Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, a vrátenie expedičný poplatok by mal byť kupujúcemu na jeho náklady. Vrátenie bude vykonaná po prevzatí vrátenej položky. Kupujúci sú zodpovední za škody a straty pri návrate. Ak sa položky sú poškodené, keď sa vrátil, kupujúci nebude mať plnú náhradu.

4) Ponúkame tri-mesiac údržbu. Chybné položky v rámci záručnej doby sa môžu vrátiť. Kupujúci by mal znášať náklady na prepravu. Prosím, kontaktujte nás pre vrátenie adresu. Budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

5) Záruka sa nevzťahuje na položky, ktoré sú fyzicky poškodené, alebo že NIE sú za normálnej prevádzky ako používania a neodbornej montáže.

Spätná väzba

Na splnenie všetkých vaša spokojnosť je náš cieľ. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. A my sme vždy tu pre vás slúžiť.

Prosím, ušetri chvíľu nechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 star rating ak ste spokojní s našimi položky a služby.

Ak máte nejaké problémy alebo záležitosti s našimi položky, Prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne alebo negatívne komentáre. Verte nám, že my sa budeme snažiť zistiť ich k vašej spokojnosti.

Vašu podporu a pochopenie sú veľmi vítané.

Vďaka.

Štítky: pevný disk, cd, cd prehrávač, eeprom t460s, dell disketová jednotka, t430 pre batériu, pi0, lenovo t430, 1 tb diskom ssd, cd disk

Spôsob inštalácie Vstavaný
Číslo Modelu T430 T420 W510 W520 W530
Typ Jednotky odd
Oprava Chýb Funkcia Nie Podpora
Položka Stav Nové
Maximálne Rýchlosti Napaľovania DVD Nie je podporovaný
Formát Nahrávania Nie je podporovaný
Package Áno
Disk Štandard CD-R
Názov Značky xinyufen
Pamäť Kapacita 1MB
Druh CD-ROM
Typ Rozhrania SATA
Aplikácia Notebook

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád