Tichý Asistent (Veľký Trik) Kúzla zblízka Fáze Magia elementary meditation Trik Magic Rekvizity PK Krúžok Funkcia Magia Ilúzie

€6.15

€7.31

-15 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Tichý Asistent (Veľký Trik a Online Návod)

Každý sníva o s nenápadní ninja robiť špinavú prácu. Tiché a účinné. Dobre, SansMinds bol zaneprázdnený pracovať na zariadenie v zákulisí, a je veľmi radi, oznamujeme, že... TERAZ MÔŽETE!

Predstavenie Tichý Assistant ! Nevyspytateľný zariadenie, ktoré dosahuje všetky účinky PK krúžok, s výhodou, že vizuálne klamlivé pre ľudské oko. Nie len to, zostať skryté v očiach, tento prístroj kusy hluku a eliminuje krúžky počas živých vystúpení. Tichý Asistent rieši dva rozhodujúce faktory tradičné magnetické krúžky, otvára svet nových možností! Zmizne, transformácie, a viac bude v rámci vášho ľahké pochopiť! Sledovať trailer a pozrite sa na úžasné účinky, pomôže vám to dosiahnuť!

To, čo dostanete s Tichým Asistent : 1 úplný súbor Tichý Asistent systém Nad 1 hodinu on-line výučby, vrátane 5 rutiny a 9 žiadostí zariadenie skryté v očiach. Ideálny pre všetky pracovné prostredia.

"Neviditeľné charakter "Tichý Assistant" je zaujímavý..." - Ryan Matney, Genii Časopis

Upozornenie: Ak je priemer váš prst prsteň je viac ako 21 mm,by ste si mali kúpiť prsteň z veľkej veľkosti.Ak je priemer je menej ako 21 mm,by ste si mali kúpiť stredné jeden.

Ako určiť svoju veľkosť prsteňa:

1. Zabaliť kus šnúry alebo prúžok papiera okolo prsta.

2. Označiť miesto, kde sa dva konce stretnúť.

3. Opatrenie reťazec alebo papier, proti vládcom dostať obvodu prsta.

4. Rozdeliť obvod 3,14 získať priemer prsta.

Štítky: magic, magic pk krúžok, čip magický trik, magický trik, magic magnet krúžok, timelike tichý hodiny, etapa ilúzie, oválne krúžok, kúzelník triky profesionálnych, foto magic

Názov Značky Enjoyer
Druh Pestrá Prop
Pohlavie Unisex
Materiál Vinyl
Je Návod Súčasťou Áno
Upozornenie Street Performer
Funkcie Etapa
Výkon Formulár Close-up Magic
Veľkosť One Size
Vekové Rozpätie Grownups

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád