MASAR 46/5000 Originálne umelecké maľby husté čiary prekvapené villa chodby, obývacej izby pozadí steny tapety Čas

€330.97

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Čas

Popis: Z smer života, čo budúcnosť vyzerá, cesta je na nohy, a nezabudnuteľné roky idú. Číslo položky:M6049 Zloženie:Vinylové tapety na papierový podklad Farba:M6049A Hnedá,M6049B dozlata,M6049C Šedá,M6049D Silver black,M6049E tmavo modrá. Rozmery: L-ROLL: Kotúčoch W3.0m * H2.7m = 8.1 m2 / 9.84 ft x 8.85 ft = 87sq. ft. XL-ROLL: Kotúčoch W4.0m * H2.7m = 10.8 m2 / 13.12 ft x 8.85 ft = 116sq. ft. XXL-ROLL: Kotúčoch W5.0m * H3.0m = 15 m2 / 16.4 ft x 9.84 ft = 161sq. ft. Predaj: Štandardné špecifikácie sú účtované podľa celý rám. 5 štvorcových metrov alebo viac môže byť prispôsobený, presné nástenné veľkosť a požiadavky bude odoslaný na nás, odporúčame ďalších 5 cm (2 palce) extra marže do šírky a výšky.upraviť dizajn podľa požiadaviek, a potom nákup potvrdiť. Vlastná cena je 50 eur na štvorcový meter. Lepidlo:Tapeta špeciálne glueadhesive Ako vložiť:Vložiť wallcovering Svetlo odpor:Dobrý lightfastness Starostlivosť:extra-umývateľný, Ako odstrániť:peelable

M6049A Hnedá

M6049B Zlatá hnedá

M6049C Šedá

M6049D Silver black

M6049E tmavo modrá

Prispôsobený požiadavky

Steny povrch je viac ako 5 metrov, je možné prispôsobiť, uveďte, prosím, presný stenu veľkosť a požiadavky, odporúčame dodatočné rozmedzie 5 cm (2 palce) do šírky a výšky. Dizajn bude prispôsobený na stenu veľkosť a požiadavky, a potom zakúpené po potvrdení. Vlastná cena je 50 eur na štvorcový meter.

Hĺbkové spolupráce

Ak máte veľkú objednávku položka, alebo sa chcete stať našim predajcom, dlhodobá spolupráca, vitajte na kontakt a komunikáciu.

Včasnosť dodávky

Rôzne krajiny, vybrať rôzne logistické metódy, všetky rozdiely v aktuálnosť, vydá do 7 dní od zakúpenia, logistické metódy budú zobrazené pri nákupe.

Náklady súvisiace s

Predajná cena, je cena výrobku. Existujú rozdiely v colné vyhlásenie požiadavky a náklady na logistiku v rôznych krajinách. Nákladné alebo clá, ktoré vznikli po kúpe (č sadzobníka na bežné objednávky), znáša kupujúci.

Vrátenie a výmena

V zásade č. vrátenie alebo výmena je prijatý. Prosím skontrolujte na obale produktu na zjavné poškodenie skôr, než ho podpíšete. Ak existuje akékoľvek poškodenie, prosím, odmietne podpísať a obráťte sa na nás v čase, aby sa zabezpečil náhradu. Ak kupujúci spôsobuje návrat, výrobok musí byť vrátený bez poškodenia. V prípade, ak predávajúci zistí poškodenie pri podpise, to nemôže byť nahradené alebo vymenené. Môžete nájsť logistiky spoločnosti nárok a znížiť straty.

Kontakt e-mailom

[email protected]

Štítky: 3d nástenná maľba na papier, muži nástenná maľba, film, vinyl, chodby tapety, wallpap, záznam vinyl, 3d tapety na chodbe, foto nástenná maľba, bong tabaku, nástenné maľby moderný most

Poplatok Jednotky Usd/Roll
Povrchová Úprava Reliéfne
Druh Vinylové Tapety
Číslo Modelu M6049
vzor Pásy
Funkcia Odolný Voči Vode
Použitie Domácnosť
Materiál Vinyl
Štýl Moderné
Názov Značky MASAR

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád