Pop Zmena (DVD a Trik) podľa Julio Montoro a SansMinds / close-up ulici karty magický trik / veľkoobchod

€5.71

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Teraz 3ks pre 10%zľava

Popis:

"Určite oko objavovať zmeny vykonané otvorene vo svojich rukách." -Pavol Romhany, *Recenzie Zmiznúť Časopis Farby Piť bola populárna mágia pozemku desaťročia, väčšinou zahŕňa zmena obsahu alebo obal s krytom. Na prvýkrát, náš priateľ celú cestu zo Španielska, Julio Montoro, vám prináša revolučný spôsob, ako vykonávať klasické pozemku vo väčšine vizuálnych módy. Predstavte si, že držíte môžete medzi svoje holé ruky, rukávy hore, s jednoduchým gestom a to vizuálne zmeny na iný nápoj.

Najlepšia časť je, môžete okamžite ruku nápoj na divákov. Dokonca môžu piť príliš!

Poštovné A Balné:

Objednávky sú zvyčajne dodávaný do 1-7 pracovných dní po potvrdení platby cez Čína Príspevok Letecky . To bude trvať asi 10-60 dni, aby sa dospelo v závislosti od vašej polohy. Skutočná doba prepravy sa môžu líšiť, a je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené. Ak sa nemôžete dostať príspevok po uplynutí 30 dní odo dňa, kedy nám poslali na vás , kontaktujte nás prosím priamo . My by sme sa s vami, aby ste ho vyriešili. Prosím, dôverujte nám, budeme poskytovať najlepšie služby s úprimný postoj. Kupujúci je potrebné venovať S&H opäť na reshipping položky (okrem zlej kupujúci adresa je napísali o nás) Jemné Pripomenutie: Prosím, nezabudnite na nás nechať POZITÍVNU spätnú VÄZBU A VŠETKÝCH PÄŤ HVIEZDIČKOVÝ SADZBY, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami. A sme radi, že nechať pozitívnu spätnú väzbu príliš! Avšak kedykoľvek, ak nie ste spokojní so svojím nákupom, neváhajte a kontaktujte nás cez TradeManager správy a budeme reagovať na vaše problémy čo najskôr! Pozitívne Ohlasy a Všetkých Päť Hviezdičkový za sekundu, sú pre nás veľmi dôležité, prosím, venujte zvýšenú úvahy pred odchodom nám neutrálne alebo negatívne ohlasy. Vždy môžeme usadiť žiadny problém priateľským spôsobom, súkromne. Ďakujeme, že ste!!!

Štítky: magic, togepy plyšové, stich plyšové, čip magický trik, l plyšové, magic sansmind peňaženky, myseľ, myseľ, nappy umývateľný, alva dieťa látkové plienky, nappi

Druh Pestrá Prop
Upozornenie vrátane Trik
Materiál plyšové
Pohlavie Unisex
Veľkosť One Size
Číslo Modelu vrátane Trik
Výkon Formulár Close-up Magic
Funkcie Ľahké Robiť
Je Návod Súčasťou Áno
Názov Značky Hexahedron Magic
Vekové Rozpätie Grownups

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád