Cashmere BB cream-Blair tvár tónovanie s cashmere textúra Univerzálny 50 ml Belita

€1.45

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Efekt "DRUHEJ PLETI"

Univerzálny Tón

Weightless pokrytie

Vytvára ideálne hladký tón bez masky účinok

Dáva pružnosť, a poskytuje výrazný zdvíhacie

Poskytuje luxusné zamatová a pohodlie

Inteligentný vzorec má všetky výhody plnohodnotnú starostlivosť anti-aging krém , Úplne zakrýva nedokonalosti a zlepšuje pleť ako BB krém , Vizuálne "vymaže" póry a nerovnomerný, ako BLUR efekt V фотофильтрах.

Silný komplex pokročilé komponenty s funkciou anti-aging akcia funguje nielen na povrchu kože, ale aj v hlbokých vrstvách, účinne bojuje so všetkými príznakmi starnutia pokožky

Bielkoviny cashmere Hydratujú a vyživujú pokožku, dať mäkkosť a jemnosť;

Anti-Aging Elixír Majestem TM Vyhladzuje a napína pokožku, "zmrazenie" vrásky, zabraňuje vzhľad známky veku.

Pigment prirodzené farby Okamžite nastaviť na prírodný tieň tváre, čím sa minimalizuje viditeľnosť malé vrásky, rozšírené póry a pigmentácie a poskytuje vynikajúce náter s efektom "druhej pokožky" na koži.

Ultra-tenké textúra Vytvára pohodlné weightless povlak, úplne neviditeľné na pokožku, umožňuje zachovať bezchybnú svieži make-up pre celý deň.

Pôsobivý výsledok: jemne žiarivá satin dokončiť, hladkú, sviežu, zdravú pleť po celý deň.

Aplikácia: naneste malé množstvo na pokožku, rovnomerne distribuovať. Pre maximálne omladzujúci výsledok, odporúča sa použiť v kombinácii s inými prostriedkami z riadku "cashmere".

Štítky: stereo systém golf, se2020 príslušenstvo, stanley taška fatmax, pracovné rukavice kuchyňa, zošívačka kovová oka, se215 reproduktor jednotka, stojí deň kuchyňa, stang život znamená, prázdnemu 2 spúšť

Názov Značky Belita
Príprava Krém
Pôvod PODĽA(Pôvodu)
Druh BB & CC Krémy
NET WT 50 ml

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád