Reštaurácia tabuľky, stoličky Moderný Kovový Rám, Jedáleň, Kuchynský Stôl Stoličky Set pre 2 Stoličky bytový Nábytok nosnosť 120 kg

€68.77

€80.90

-14 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Veľkosť produktu:

Veľkosť stola: Šírka 75 x Hĺbka 75 x Výška 74 cm (v Hornej dosky hrúbka: 1.5 CM)

Stolička veľkosť: Šírka 37.5 37.5 x Hĺbka x Výška 88 cm (v Hornej dosky hrúbka: 1.5 CM)

Hmotnosť: 17.7 kg Tabuľka statická nosnosť: Cca 80 KG Stolička statická nosnosť :: Približne 120 KG

Materiál: vrchný: MDF dosku (stredná hustota drevovláknitá doska) (PVC dekoratívne dosky) Rám: Oceľ (prášková vrstva odolná voči vode, nečistotám, a trenie)

Farba: Prírodná / Tmavo hnedá

Krajina pôvodu: Čína

Montáž / Hotové: Montáž

[Odporúča bodov] Referencie

1. Materiál: [Krásne dreva, obilia vzor hornou doskou, ktorá reprodukuje trojrozmerný vzhľad dreva, obilia] Hladký na dotyk hornou doskou má vysoká-triedy pocit a príjemné na dotyk, je odolný voči vode a špine, má vynikajúcu odolnosť a je ľahko čistiteľný. sa. Aj keď to môže zašpiniť, to môže byť zotretá rýchlo a ľahko.

[Práškovým nástrekom oceľ materiál, ktorý je odolný voči vode, nečistotám, a trenie] piliere, ktoré sú základným kameňom tabuľke, použite pevné rúrky s vynikajúcou stabilitou. Môžete ho používať s dôverou, bez triašky. Pretože to je práškovou farbou, to sa ľahko čistí a môžete udržiavať ju v čistote.

2. Upravené nohy: [S poškriabaniu prevencie spp, aby sa zabránilo nepríjemné hrkajúce] S poškriabaniu prevencie spp, nie je hojdanie a poschodie, nie je poškriabaný.

3. Môže byť rozdelená do dvoch častí: [Stôl a stoličky dizajn, ktorý môže byť použitý aj samostatne] stoličky môžu byť použité nielen na stole, ale aj ako samostatná položka. Drvivá priestoru môžu byť použité nielen pre jedálenské stoly, ale aj pre rôzne účely, ako napríklad na šijacie stroje a pracoviská.

4. [Môže byť použitý vo všetkých situáciách] môže byť použité na rôzne účely, ako sú pracovné stoly, jedálenské stoly a vysokej tabuľky. Jeden

Ak tam je, bude to užitočné v rôznych scén.

5. Juan Yuan Úľavu Dizajn: [Skosené rohy] môžete sa spoľahnúť aj v miestnosti s deťmi.

6. Washi ručné knedle: [Krásny dizajn] jednoduché a zakrivené forme je plný módne atmosféru.

7. Montáž: [Upozornenie / Accessories] Montáž ★ Hex kľúča a montáž návod, ktorý je priložený

Štítky: yaris obrazovke arabčina, yaris béžová lakťová opierka, lego konektor, plochý, yaris počítadlo žiarovky, yaris sústruženie svetlo, yaris 2014 hmlové svietidlo, yaris boot podporuje, lightning eagle čaj, yaris 9d podlahové rohože

Pôvod CN(Pôvodu)
vzor ŽIADNE
Štýl Európa A Amerika
Materiál Kov
Vzhľad Moderné
Zložené No

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád