My Ako Rovný Ombre Ľudské Vlasy Zväzky 1b/99j Ombre Brazílsky Vlasy Väzbe Zväzky Burgundsko Brazílsky Rovné Vlasy, Non-remy

€11.20

€22.39

-49 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

My Ako Pre-farebné Ombre Ľudské Vlasy Zväzky 1b/99j Tmavé Root a Burgundsko Rovno Ombre Brazílsky Vlasy Väzbe 4 Zväzok Non-remy Značku, Meno Moje, Ako Materiál 100% Ľudské Vlasy Ľudské Vlasy Typ Rovné Vlasy, Tkať Položiek v jednom Balení 1 alebo 3 zväzok Jednotku Hmotnosti 100 g(+/-5 g)/kus. Textúra Rovné Vlasy Útku Stroj Dvojitý Útok Spleť zadarmo Žiadne Prelievanie Farba Ombre Farba 1b/99j Black na Burgundsko k Dispozícii Sušič na Štruktúru Tela, Vlna/Rovno/Voľné Vlny/Hlboké Vlny a tak na Poštovné Zadarmo Doprava podľa www.mountaincarts.sk Štandardná Doprava.To zvyčajne trvá asi 15 až 30 pracovných dní. 5-7 pracovných dní DHL/Fedex/UPS

Otázka 1: Prečo nemôžem zaplatiť objednávku ?

Odpoveď: mali by Ste vyplniť správne credict karte, keď robí platby, nie na debetnej karte a vaše kreditné karty by mali byť prepojené s vaším www.mountaincarts.sk účet. Akékoľvek otázky ,kontaktujte nás prvý .

Otázka 2 : Prečo Farby Vlasov Rozšírenia sa nemusíte Vyzerá Presne tak, Ako Obrázky Zobraziť alebo Description Hovorí?

Odpoveď : Iný monitor majú rôzne displeje. Rovnakej farby číslo môže mať malý farebný rozdiel. Mohli by ste farbiť vlasy, ak potrebujete inú farbu.

Otázka 3 : Prečo Sú Moje Vlasy Rozšírenia Dostať Spleti ?

Odpoveď: Vaše Vlasy Rozšírenia môžu spleti dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up, slanej vody, chlór a nie česanie ( široký zub špirála ) vysúšal vlasy denne, uistite sa, že na zobrazovacie a stav vašich vlasov aspoň raz za týždeň,dvakrát za týždeň je lepšie. Použite hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť.

Otázka 4 : Prečo Sú Moje Vlasy Rozšírenia Dostať Zhadzovať ?

Odpoveď: po Prvé, prosím, beh s prstami alebo Wide-ozubené jemne, aby sa zabránilo uvoľňovaniu. Pre kučeravé vlasy, nepoužívajte hrebeň.Po druhé, Po umývanie prosím, zdravotná sestra vlasy s niektorými vlasy olej, potom vlasy budú hodvábne a mäkké.

1.Po umytí vlasov, prosím, sestra S niektorými vlasy olej, potom vlasy budú hebké a mäkké.

2.Výber je široký-ozubeným hrebeňom; špirála to jemne, tak aby sa zabránilo uvoľňovaniu.

3.Príliš veľa tepla môžu poškodiť vlasy.

Otázka 5 : Mohli Vlasy Byť Farbené A Žehlička-byt ?

Odpoveď: To je panenské vlasy, takže by mohol byť farbené a žehlička-ploché, žehlička ploché prosím nemajú presiahnuť 150C, alebo vlasy budú zničené.Aj vlasy sa vráti k jeho prirodzené vlnité po umyť alebo železa-flat.

Otázka 6 : Ako Merať Naše Vlasy ?

Odpoveď: Pre kučeravé a vlnité vlasy, malo by byť natiahnuté rovno, keď si zmerať dĺžku.

Štítky: afro vlasy copu, bundl ľudské vlasy, dovoliť vlasy, ac haier, 99j vlasy, 1b 27 30 zväzkov, ľudské vlasy bundlls, brazílska purpurová, cpfm, kód kala vlasy parruca

Môže Byť Permed Áno
Chemické Spracovanie Farbená
Oem Veľkoobchod Výrobnú Cenu
Najdlhšie Vlasy Podiel >=15%
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky MY AKO
Ľudské Vlasy Typ Brazílsky Vlasy
Bleachability Tmavšie Farby
Aplikačný Typ Sew-v
Doprava Aliexpress Štandardná Doprava
Jednotky Hmotnosti 100 g(+/-5)/kus
Textúra Rovné
Materiál Triedy Non-remy Vlasy
Dĺžka vlasov 10 inch-28 inch na sklade
Farba Vlasov Ombre Farba 2 Tón 1b/99j burgundsko
Funkcia Stroj Dvojitý Útok
Číslo Modelu Ľudské Predlžovanie Vlasov

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád